Šli od sebe už před několika měsíci. „Tady si už o tom cvrlikají ptáci na střeše, že se pan Zuna rozvádí. Je ale na čase. Vždyť to je už pěkně dlouho, co se od něho manželka i s dětmi odstěhovala, protože si našel jinou,“ vyzvěděl Blesk od lidí, kteří po Dejvicích, kde vlastní manželé Zunovi dům, roznášejí poštu.

S novinářkou Andreou má moderátor dvacetiletá dvojčata Jana a Matěje a čtrnáctiletou Adélu. Zunu, jenž je držitelem rekordních šesti TýTý v kategorii Osobnost televizního zpravodajství a na televizních obrazovkách strávil coby moderátor zpravodajství 18 let, lidé milovali. Byl pro ně vždy příkladem perfektního novináře a zároveň vzorného otce. Z prvního manželství má totiž ještě dceru Annu (26), studentku žurnalistiky, která se automaticky stala členkou jeho nové rodiny s Andreou.

Jenže pohledný Pavel, který se vždycky líbil ženám, si potom podle informace jednoho jeho kolegy začal s jinou. Vzorové manželství začalo haprovat, momentálně prý už rozkol řeší právníci a vše směřuje k soudu. „Rozešli se určitě proto, že Zuna si našel jinou. Jiný důvod nevidím. Na rozvodu se přesto oba dohodli,“ tvrdí zdroj Blesku. Pavel Zuna na dotazy Blesku do uzávěrky vydání nereagoval.

S Andreou se poznali, když byli coby novináři v roce 1996 s Václavem Havlem (†75) v Jižní Americe. Andrea ho znala jen z obrazovky, on ji neznal vůbec. Poprvé si padli do oka v Rio Negro. „Byli jsme si na přítoku Amazonky zaplavat. Pak jsme zůstali sedět na molu déle než ostatní a povídali jsme si…,“ prozradila před časem Andrea. „V Praze mi Pavel řekl, že si mám rozmyslet, jestli to s ním myslím vážně, že se podle toho zařídí,“ dodala Zunová ještě v době, kdy bylo její manželství idylické.

Pavel Zuna pracoval na všech třech nejsledovanějších televizních kanálech v zemi. Svou cestu na výsluní započal v roce 1991 na Československé televizi. Z obyčejného redaktora se stal za pouhý rok na dalších sedm let moderátorem hlavní zpravodajské relace. V roce 1999 zamířil na Novu, kde mnoho let moderoval s Mirkou Čejkovou (56). Dělal zároveň šéfredaktora zpravodajství, následně náměstka programové ředitelky a přebral také zodpovědnost za projekty, jako byla Výměna manželek a Česko hledá SuperStar. V roce 2007 přesedlal na Primu a o tři roky později se stáhl z očí veřejnosti. Pracoval v Rusku pro firmu nejbohatšího Čecha Petra Kellnera, později chvilku pobyl v internetové televizi a v současné době pracuje pro investiční společnost. Televize mu, zdá se, už nechybí...

Fotogalerie
7 fotografií