„Slyšeli jste to? To mi spadl kámen ze srdce," oznámila na sociální síti blondýnka s úlevou. Konečně totiž zjistila, co je s jejím milovaným kocourkem Alexem.

„Přišly výsledky Alexe. Není to rakovina, není to FIPKA (Infekční peritonitida koček - pozn.red.). Bude žít a bude tu s náma ještě milion let!" radovala se dcera Dády Patrasové (62) a Felixe Slováčka (75) a prozradila, že jejího mazlíčka trápily hlavně velké horečky. „Dostal nějakou velkou infekci, která se mu usadila v uzlinách, které mu absolutně zhnisaly a přestaly fungovat,“ odhalila pravý důvod potíží.

Samozřejmě měla velkou radost, že nejde o nic vážného. „A já brečím štěstím na zastávce tramvaje... A jsem nejšťastnější člověk na téhle planetě. Děkuju všem za neuvěřitelnou podporu," měla slzy na krajíčku Slováčková, která pak vyrazila na bowling s kamarády, aby dobrou zprávu oslavila.

S kocourkem už ale měla starosti i dříve a kromě toho nedávno přišla i o rodinnou kokršpanělku Julinku. Co se týče zdraví, ani sama Anička na tom není nejlépe. V minulosti si stěžovala na bolesti zad, ale největší strach měla ona i její blízcí v momentě, kdy si už dvakrát za život nahmatala v prse bulku. Naštěstí pokaždé lékaři zjistili, že jde jen o nezhoubné nádory.

VIDEO: Anička Slováčková: Na chalupě se opila s dvěma muzikanty a...

Video
délka: 03:06

Anička Slováčková: Na chalupě se opila s dvěma muzikanty a... Adriana Šoltésová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
59 fotografií