Čekání na zjištění pohlaví děťátka, kterého si Tereza Fajksová už čtyři měsíce nosí pod srdcem, bylo dramatické.

„V okamžiku, kdy se nás doktor zeptal, zdalipak chceme vědět pohlaví, a my mu s hrdostí odvětili, ať nám to napíše na papírek, protože to přece tu chvilku vydržíme nevědět, se ve vás probudí ten chtíč to vědět hned, jak vyjdete z ordinace!" prozradila kráska.

„Obálku jsme dali doma do vitrínky a přítel odjel na celý den do Prahy. Tu bílou věc jsem hypnotizovala celý den! Přítel samozřejmě dorazil strašně unavený okolo 23 hodiny večerní a já už ho mezi dveřmi bombardovala, ať okamžitě otevře tu obálku," svěřila se Fajksová na sociální síti, jak se dozvěděli pohlaví miminka. 

„Holky, slečny, paní, dámy, já normálně nepláču.. jen při reklamách, filmech, oslavách, jídle, štěňátkách, seniorech ehm... no prostě nikdy a tohle mě dostalo! Jakmile otevřel tu obálku, po 50 pokusech, rozzářil se a byl šťastný! A víte proč? Protože viděl nápis ,děvčátko'," dodala modelka.

S Lubošem mají oba radost a na holčičku už se moc těší. „Tak snad ji mezitím ještě nenaroste bambulín, ale víte co? I kdyby jo, je nám to jedno," dodala Tereza, která se už nemůže dočkat, až pro dcerku pořídí růžové oblečky.

VIDEO: Miss Fajksová plánuje dítě. Není už ale náhodou „v tom"?

Video
Video se připravuje ...

Miss Fajksová plánuje dítě. Není už ale náhodou „v tom"? David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
42 fotografií