Eliška je čerstvě po rozchodu se známým rybářem Jakubem Vágnerem (36), na smutek ale nemá kdy, jelikož musela vyrazit na společenskou akci. „Jsem tu v Theatro Music Clubu jako kmotra kalendáře na příští rok BEST OF Hasička and hasič 2019, který nafotili dobrovolné hasičky a profesionální hasiči České republiky. A jelikož si téhle práce nesmírně vážím, ráda jsem přijala kmotrovství," nechala se slyšet na křtu.

Na ten vyrazila s výjimkou zelených bot celá oděná do černé barvy a moc nadšeně se netvářila ani na focení. Zřejmě by se mu nejraději úplně vyhnula, ale nakonec zapózovala i s hasičskou helmou. Na tuto profesi by si prý ale netroufla. „Hasičkou určitě nebudu," tvrdila brunetka, která přitom doposud ráda experimentovala a vyzkoušela si práci svých (dnes již bývalých) partnerů.

Klidně by se tak mohlo stát, že kdyby jí srdce ukradl nějaký atraktivní požárník, změnila by názor. „Nikdy neříkej nikdy,“ říká ostatně sama Bučková. Ostatně s expřítelem Jakubem seděla u vody nejen na Katlově, kde spolu založili tábor pro děti, ale vyjela s ním za rybařením dokonce i na dobrodružné cesty (například do Amazonie). Někdejší snoubenec Václav Noid Bárta (37) jí zase pro změnu přiměl, aby se spolu s ním v rámci muzikálu Hamlet postavila na prkna, která znamenají svět.

„Jsem především modelka, naučila jsem se i rybařinu a občas si zazpívám, protože všechny tyhle činnosti mám ráda," vypočítává s tím, že se jí prý poslední dobou po divadle zastesklo. „Když tak někdy jdu kolem divadla Broadway, kde jsem hrála a zpívala roli Ofélie, tak se trochu zasním a zavzpomínám, jak to bylo parádní a že bych si to možná někdy zopakovala," přiznala Česká Miss 2008.

Kromě ní na akci dorazily i další známé tváře, například hvězda muzikálů Ples upírů a Fantom Opery Natálka Grossová (16) s maminkou Šárkou (48), modelka Kateřina Průšová (34), herečka a moderátorka Eva Decastelo (40), hvězdy show Tvoje tvář má známý hlas Eva Burešová (25) a Vojta Drahokoupil (23), který přišel i s přítelkyní Kristýnou Kubíčkovou (21)

VIDEO: Staré trápení Elišky Bučkové: Jak to má s anorexií? Proč jí koukají kosti?

Video
délka: 01:07

Staré trápení Elišky Bučkové: Jak to má s anorexií? Proč jí koukají kosti? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
115 fotografií