Vondráčková poskytla obsáhlý rozhovor o krachu svého manželství s úspěšným hokejistou pátečnímu Blesk tv MAGAZÍNU a tvrdí v něm, že k radikálním krokům ji dohnala obava, jak se Plekanec začne chovat po bohu nové přítelkyně. „Celá ta rychlost, se kterou se díky Tomášovu prohlášení všechno událo, to, jak bleskově jsem byla nahrazena někým jiným a jak moc jsme nebyli v Kanadě s klukama vítáni, to všechno mi bylo divné a neměla jsem z toho dobrý pocit,“ vysvětluje.

Následně jí prý došlo, že Tomáš už ji ze života vytěsnil, začala se obávat, že začne upřednostňovat Šafářovou, a nechtěla, aby se to podepsalo na životní úrovni jejich dvou synů. „Znám tolik případů, kde muž založil novou rodinu a ta první je najednou v zapomnění a nechtěná. Proto jsem kvůli klukům musela něco udělat,“ říká Vondráčková.

Video
délka: 04:42

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

Sama se prý o novém vztahu stávajícího manžela dozvěděla z novin. „Pochopila jsem, proč se vším tak spěchal. Člověk je někdy slepej. Manželky se tyhle věci opravdu dozvídají až jako poslední,“ říká zpěvačka. „Na prohlášení prostě trval proto, že už chtěl být oficiálně spojován s jinou ženou. Netušila jsem to,“ dodává.

Po Plekancově oznámení Vondráčková urychleně odcestovala do Kanady, aby tam podepsala papíry a požádala o rozvod podle kanadského práva. To jí má zajistit lepší podmínky, než rozvod v Česku, kde má navíc podepsanou předmanželskou smlouvu, která by pro ni byla, co se majetkového vypořádání a výživného na děti týče, značně nevýhodná.

Fotogalerie
74 fotografií