„Páteřní kanálek se mi seschl, jako když zmáčknete houbičku na nádobí,“ přiznala pro Aha! hvězda komedie S tebou mě baví svět s tím, že další operace je u ní už prý vyloučená. Jedinou úlevou jsou tak pro ni speciální cviky, které ji nabíjí novou energií.

„Mám denně několik takových cvičení a opravdu to velice pomáhá,“ vysvětlila Jana, o kterou pečují v Domově svatého Karla Boromejského. „Zbavili mě tady nejhorších strastí,“ řekla vděčně. Teď už jí bolesti trochu polevily, a tak už zvládne sama chodit.

Proto by si moc přála, aby už mohla pryč. „Držte mi, prosím, palce! Ve čtvrtek přijde pan primář z ortopedie a uvidíme, zda si mě tady ještě nějakou dobu nechají, nebo mě pustí domů,“ nechala se slyšet Šulcová, která žije jen sama s pejskem. Musí si tak proto být jistá, že návrat zvládne, protože kdyby se jí něco stalo, nemá jí kdo pomoci.

Kromě toho by se ráda vrátila i k hraní, které miluje. V posledních letech ukázala, že jí nedělá problém ukázat ve filmech nenalíčenou tvář, nechat se maskéry děsivě proměnit i ztvárnit velmi rozličné postavy, například alkoholičku v Kobrách a užovkách či umírající matku v seriálu České televize Vzteklina. Navíc jí už chybí i divadelní prkna a ráda by se připojila ke svým nejbližším v rodinném divadle.

VIDEO: Připomeňte si VIP Prostřeno, kde byla Jana Šulcová či Eva Pilarová

Video
délka: 01:30.18
360p 240p

VIP Prostřeno! FTV Prima


 

Fotogalerie
48 fotografií