Jakmile moderátorka Televizních novin nedopne zlehka knoflík u kalhot, ví, že si bude muset odpustit noční čokoládu a ráno přidat pár kilometrů běhu navíc. Své křivky si přitom může otestovat na úctyhodné sbírce džínsů, jejichž nakupováním je, jak sama přiznává, dvacet let přímo posedlá. Ve skříních by napočítala na 200 kousků. „Mám krátké, děrované, barevné, široké, vyšívané, do zvonu… Ke všem mám vztah, je mi líto je vyhodit,“ přiznala v rozhovoru pro časopis Dieta.

„Naštěstí si celou tu dobu udržuju plus minus stejnou velikost. Možná proto jsou džíny ukazatelem mojí váhy. Když je obléknu, vím, že je všechno v pořádku,“ svěřila se Borhyová, která ručičku váhy rozhodně neponechává náhodě. „Ano, hlídám si, co jím. Dokonce si dělám do práce krabičky,“ nezapírá škrty v jídelníčku.

Dietářkou ale rozhodně není, na cestu většího odříkání se vypraví jen výjimečně. To spíš potýrá své tělo nějakým vydatnějším pohybem. „Já moc lenošit neumím. Jedině až večer, kdy už děti spí a já mám vše hotové, si sednu k televizi a pustím si Sex ve městě. To je taková moje oddychovka,“ popsala.

Fotogalerie
49 fotografií