Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, bouřka 21°C

Vondráčkové s Plekancem shořel vztah po kritických 7 letech: Potkalo to i další!

/
 • Slavné páry, které se po sedmi letech rozešly.
  8. srpna 2018 ● 15:04

  Pro jedny je sedmička šťastné číslo, jiným přináší smůlu. V manželství a vztazích obecně je sedmý rok považován za kritický, a jak se zdá, skutečně to funguje. Po sedmi letech se rozvádějí Lucie Vondráčková (38) s Tomášem Plekancem (35). Nejsou však jediní, po sedmi letech šly od sebe ale i další slavné páry…

 • 1.

  Gabriela Partyšová a Josef Kokta (2006–2013)

  Brali se po dvou letech známosti, v roce 2006 ve francouzském Cannes. Svatba byla velkolepá a tehdy ještě zámožný podnikatel Josef Kokta se plácl přes kapsu. Mají spolu syna Kristiána. Manželství po sedmi letech rozbila nevěra Kokty, který se spustil s mladou a veřejně známou milenkou. K jeho smůle ale mladá modelka otěhotněla – a to už Gábina rozdýchala a podala žádost o rozvod.

  Na večírku v Plzni bylo na první pohled vidět, že Gábina je Josefovou ženou číslo jedna.
  Autor: Blesk – Roman Souček, David Malík, foto pro Blesk – Music Club Pantheon

 • 2.

  Lucie Bílá a Petr Kratochvíl (1993–2000)

  Zlatá slavice v producentu Petru Kratochvílovi našla muže svého života. Byl o třináct let starší, což Lucii imponovalo, a nevadilo jí ani to, že není rozvedený. Z jejich velké lásky vzešel jediný syn Lucie Bílé Filip a zpěvačka se vznášela v sedmém nebi. Ovšem jen do chvíle, než se jí nad ránem přiznal, že se zamiloval do její kamarádky a bývalé miss Pavlíny Baburkové.

  Lucie Bílá má s Petrem Kratochvílem syna Filipa.
  Autor: profimedia.cz

 • 3.

  Dara Rolins a Patrik Vrbovský (2011–2018)

  Sedm krásných let spolu prožili Dara Rolins a Rytmus alias Patrik Vrbovský. Jenže oba měli tolik práce, že jim na vztah nezbýval čas, a láska časem vyprchala. Alespoň tedy podle zpěvačky. To ona nakonec udělala konečně rozhodnutí a vztah ukončila.

  V Patrikovi našla Dara muže svého života.
  Autor: archiv Blesku

 • 4.

  Zdeněk Podhůrský a Ilona Andrejsková (2008–2015)

  Seznámili se na charitativní akci a od té doby byli spolu. Jenže časem se jejich láska postupně proměnila v přátelství a už vedle sebe žili jako kamarádi. Den před svátkem zamilovaných na Valentýna se Zdeněk Podhůrský se svou krásnou blondýnkou rozešel.

  5110555:full:true:true

 • 5.

  Jakub Voráček a Nicole Warnecke (2011–2018)

  Hokejový útočník Philadelphia Flyers začátkem letošního roku opustil svou americkou přítelkyni Nicole a jejich ročního synka. Voráček svou partnerku podváděl s milenkou Markétou už rok před rozchodem, když byla ještě těhotná. Milence dal poté přednost před rodinou a vztah s Nicole ukončil.

  Rodiče. Mamka Nicole a Taťka Jakub
  Autor: Foto Aha!: Mária Rušinová, facebook

 • 6.

  Adéla Banášová a Petr Modrovský (2009–2016)

  Působili jako velmi stabilní slovenský pár. Moderátorka Adela Banášová se s tanečníkem Petrem Modrovským také několik let snažila o miminko, a dokonce i potratila. Jejich vztah tak prošel několika těžkými zkouškami, což vedlo k několika rozchodům. Až po sedmi letech ale přišel ten definitivní.

  Banášová chodí s o pět let mladším tanečníkem.
  Autor: Nový Čas

 • 7.

  Roman Vojtek a Kristina Kloubková (1995–2003)

  Kritický sedmý rok nepřežil ani vztah herce Romana Vojtka a bývalé tanečnice Kristiny Kloubkové. Půvabná blondýnka byla Romanovou velkou láskou, a když už se blížilo jejich osmé výročí vztahu, Kristina mu zlomila srdce. Zamilovala se do zpěváka Alana Bastiena, kterého si později vzala.

  Kristina Kloubková randila s hercem Romanem Vojtkem.
  Autor: Jan Tůma, Profimedia.cz a archiv Blesku

  Fotogalerie
  34 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 11

4552: prazanda 1 - vystihla jste to naprosto přesně.Vondráčková s tím svým fotrem se vyšplhali po zádech Heleny.Lucie je malý troll který nic neumí a vizáž už je v jejím věku kaput.To tvor který se musí schovat k tlačákům rodičům tam zalézt a radši nevylézat.uhnala chudáka Plekance hezkého bohatého chlapce který si vše vlastními silami zasloužil.Lucie je balvan který je dobře že sundal.Helenku odsuzovali nemluví s ní a jí to manželství nezkrachovalo tak at ta rodina drží hubu a raděj se neukazuje.

(10. 08. 2018 10:58)

kozinozka: V případě Kokty jedna zlatokopka vystřídala druhou.V případě Rytmus je to ta uvedená riziková skupina, a v případě Plekanec se ukazuje, že sportovci mohou mít k sobě o něco blíže, než spojení herečka - hokejista. Dobré manželství měli například Zátopkovi.

(09. 08. 2018 11:48)

italiano: To nejsou typy pro spolehlivé soužití, tzv. rizikové skupiny pro institut manželství. Měli by spíše žít tzv. na psí knížku a děti si hodně rozmýšlet. Kokta ujel a nechal se uhnat, ti sotatní jsou extroverti, kteří mají problém žít ve stínu partnera.. Víme jak dopadlo kdysi soužití Bartošová-Štaidl Pro některé povahyh je to asi hodně moc těžké.

(09. 08. 2018 11:37)

janakveton: No jo, já byla z rozvedeného manželství, ale jsem ročník 1954! Dneska už toto třeba na školách nikdo neřeší, ani spolužáci, ani pedagogický sbor. A u V.I.P. osobností je to naprosto běžné, že jsou chvíli s tím a pak zase s jiným. I lidé, do kterých bych to nikdy neřekla, byli třeba třikrát, čtyřikrát ženatí (vdané).

(08. 08. 2018 23:13)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy