Monika Štiková se rozhodla užívat si život na plno a v poslední době se chová jako diblík. S nejmladší dcerou Charlottou a jejím přítelem Ifkem vyrazila za zábavou do westernového městečka, kde se předvedla v celé své kráse.

V rámci místního karnevalu se nasoukala do kostýmu, který se jí líbil nejvíc, a sice dobové kurtizány. Většina ostatních raději zvolila střídmější převlek na indiány. Štiková se v roli kurtizány naplno vžila a na své poprsí narvané v korzetu lákala kolemjdoucí muže.

A klofla obzvlášť jednoho povedeného. Na Moniku se totiž nalepil muž středního věku, který si pomaloval tvář indiánskými znaky a na hlavu si připnul barevné číro, které v dnešní době nosí pankáči.

Nevynechala ani jízdu vláčkem pro děti, který projel skrz městečko a i tam laškovala s muži. Do oka jí tentokrát padl mladý strojvůdce, se kterým se hned vyfotila. A co víc, Monika všem předvedla, jak vypadá jízda na pořádném býkovi, když v minišatech zhruba minutu rajtovala na simulátoru. Všem přihlížejícím pak ukázala, co nosí pod krátkými šaty, když ji simulátor shodil.

Video
délka: 01:33.40

Monika Štiková jede na simulátoru býka. Facebook

 

VIDEO: Jak skončily Štiky? Zhrzený Michal a Monika s milencem!

Video
délka: 01:49.46

Jak skončily Štiky? Zhrzený Michal a Monika s milencem! FTV Prima

Fotogalerie
53 fotografií