Patrasová se totiž o smrti chlapce dozvěděla až poté, co z festivalu odjela, a příspěvek na sociální síť zveřejnila bez vědomí tragické události. „Juuu, to bylo skvělý,“ okomentovala festival, ovšem snímek se mezi její fanoušky dostal ve velice citlivou dobu.

A Patrasová, královna dětských srdcí, to pěkně schytala! Nejen za to, že příspěvek zveřejnila, ale i za to, že jej na Instagramu nechala i poté, co se o nehodě dozvěděla. Marně se jí zastávala i dcera Anička Slováčková, marně Dáda fanoušky odrážela slovy, že „Kdo chce psa bít, vždycky si hůl najde“, a vyjádřila nad smrtí chlapce lítost. Atak a slova o necitlivosti vydržela až do pondělního odpoledne, kdy snímek konečně, více než den po tragédii, smazala.

Fanoušci se ovšem opírali hlavně do pořadatelů, kteří festival po nehodě neukončili, ale po hodinové pauze ještě nechali zahrát kapely Olympic a Slza – prý pro uctění památky mrtvého chlapce. Řada svědků ovšem marně hledá pochopení a podle nich měl být rodinný festival ukončen neprodleně.

K nehodě ve westernovém městečku Šiklov došlo v sobotu odpoledne během rodinného festivalu, na němž právě Patrasová a další umělci vystupovali. Z malého Safari vláčku, který vozil návštěvníky parku mezi atrakcemi, předčasně vystoupil pětiletý chlapec, který následně spadl pod jeho kola. Záchranáři už mu nedokázali pomoci.

Fotogalerie
74 fotografií