„Já jsem nastartoval nějaký rychloproces, protože jsem nechtěl být v té nemocnici, strašně hrát toho nemocného nebo si užívat, že jsem marod," promluvil pro primácký TopStar muzikant a exmanžel Ivany Jirešové (40) známé z Ordinace o svém zotavování poté, co o vlásek unikl smrti. „Naopak jsem potřeboval zpátky a věděl jsem, že mám nějaké resty a že chci fungovat a žít dál.“ 

S tempem, jakým se vrací zpět do života, je prý docela spokojen. Původně měl rozřízlou hlavu, zlomená žebra, nohu, naštíplý obratel a ještě nedávno ho trápily problémy se zrakem. Teď už je ale v pořádku a jelikož zřejmě nevěří tomu, že ticho léčí, hned se vrátil k práci a skládá hudbu. „Oči se už srovnaly, tělo v pohodě, i když nejsem žádný velký sportovec, abych potřeboval rehabilitaci," přiznal, že se o sebe nestará tak, jak by mohl.

Léčbu si totiž naordinoval sám. „Normálně chodím na procházky, chodíme s Káčou do lesa, po horách,“ promluvil i o partnerce Kateřině Tišnovské, která mu byla v těžkých chvílích velkou oporou. Před prvním májem ji tak proto požádal o ruku. 

Děsivý zážitek ho totiž prý naučil, aby si vážil života a užíval si každou chvíli. „Nevzývám ani nectím žádné náboženství, ale žiju podle intuice, na základě zkušeností nasbíraných v životě. A jedna ze zásadních špatných zkušeností, nebo možná i dobrých, byl ten úraz,“ vysvětloval svůj přístup TopStaru Dyk, kterému vše připomíná i velká jizva přes půlku hlavy.

„Ale prostě jsem tady asi ještě měl být z nějakého důvodu,“ dodal s tím, že možná proto, že zanedlouho bude dědečkem. Navíc chystá i velkolepý koncert k padesátinám, které jsou pro něj v podstatě prvními narozeninami v novém životě. Jistě si je chce užít víc než ty předchozí, které strávil v nemocnici. Úraz si totiž přivodil jen pouhé 3 dny před 49. narozeninami.

VIDEO: Viktor Dyk se po těžkém úrazy hlavy vrací! Pamatuje si vůbec texty?

Video
délka: 04:50
1080p 720p 360p

Viktor Dyk se po těžkém úrazy hlavy vrací! Pamatuje si vůbec texty? 

Fotogalerie
32 fotografií