Do hlavy se vám hned derou myšlenky: Co jsem pro něj vlastně byla já? Jen fungující partner do slušně rozjetého byznysu? Módní přívěšek? Kuchařka? Ohřívačka peřin? Lapačka lajků na sociální síti?

Podobně krušné chvíle zažívá v posledních měsících Dara Rolins (45), jejíž o čtyři roky mladší exmilenec Rytmus po jejich „rozchodu v přátelství“ předvádí neskutečné věci. Novou láskou k Jasmině Alagič se chlubí tak přehnaně a hystericky, že to až připomíná dnes už proslulé (a úsměvné) facebookové romány Kateřiny Kristelové o Tomáši Řepkovi a jejich lásce, proti které je vesmír jen nicotný mraveneček s bolavou nožičkou.

„Miluju Jasminu nejvíc, jak jsem kdy koho miloval a naše láska je každý den silnější,“ píše na Instagramu Rytmus skoro každý den a zasazuje tak své bývalé (lásce?) jednu ránu za druhou. Raper zaslepený kouzelným milostným citem úplně zapomněl na gentlemanské chování, které říká, že do bývalých lásek se prostě nikdy nekope.

A Dara? Ta se teď rozhodla odpovědět po svém. Odjela na dovolenou s dcerou Laurou do Spojených arabských emirátů a všem, kteří se jí posmívají nebo litují, poslala jasný vzkaz. K fotkám, na kterých vystavuje své stále parádní tělíčko, připsala: „Máme se krásně. Naše dny ubíhají přesně tím tempem, které mají dny volna mít. Děláme jen to, co se nám chce, a z postele nás každý druhý den vytáhnou jen Lolinky milované koníčky. Bazén, moře, dobré jídlo a večer milión možností, co se zde dá podniknout a kam jít. Jsem vděčná za ty momenty, kdy můžu nechat čas běžet pomaleji, nepřemýšlet v běhu, ale vsedě, ještě lépe vleže. S drinkem v ruce a s tím nejlepším výhledem,“ napsala zpěvačka, která se zkrátka rozhodla dál nezabývat kopanci jejího netaktního expřítele.

Fotogalerie
60 fotografií