18. listopad 2019
Svátek slaví Romana, zítra Alžběta

Exekuce drtí i celebrity: Z televizních hvězd jsou dlužníci!

/
 • Dluhy nejsou "výsadou" obyčejných lidí, ale dokážou pěkně potrápit i hvězdy.
  15. července 2018 ● 05:20

  Před lety byly hvězdy televizních obrazovek, dnes při vyslovení jejich jména mají exekutoři žně. Jak deník Aha! informoval, Milan Šimáček (56) z Tankového praporu či Černých baronů má na krku tři exekuce v celkové výši 57 564 Kč. Dluhy nasekal kvůli vysokým nákladům v bytě poblíž Staroměstského náměstí. „Exekuce není nic příjemného a snažím se vše splatit. Dnes s dluhy bojuje kdekdo,“ svěřil Aha! Šimáček a má pravdu. Ve finančních potížích se topí i jeho kolegové. 

 • 1.

  Michaela Kudláčková (49)

   

  Dětská hvězda seriálu My všichni školou povinní Michaela Kudláčková se topí v dluzích. Přitom se živí předpovídáním budoucnosti.
  Dětská hvězda seriálu My všichni školou povinní Michaela Kudláčková se topí v dluzích. Přitom se živí předpovídáním budoucnosti.
  Autor: Archiv Blesk

  My všichni školou povinní
  Dluh: 636 000 Kč
  Bývalá herečka, která se dnes živí vykládáním karet, se dostala do velkých finančních problémů. V roce 2014 měla na kontě 19 exekucí v hodnotě 636 000 Kč. I když už se nějakých zbavila, stále jí zbývá splatit šestimístná suma.

 • 2.

  Monika Kvasničková (48)

   

  Poznali byste dětskou hvězdu z My všichni školou povinní? Prodělala deprese i závislost!
  Poznali byste dětskou hvězdu z My všichni školou povinní? Prodělala deprese i závislost!
  Autor: herminapress.cz, ČT, archiv

  My všichni školou povinní
  Dluh: 365 000 Kč
  Podle informací z Centrálního registru dlužníků je proti Kvasničkové od roku 2008 zahájena exekuce ve výši 365 tisíc korun. Dluhy se nyní snaží splácet vlastními obrazy, které prodává na internetu. Malování je tak jediné, co ji drží nad vodou.

 • 3.

  Žaneta Fuchsová (46)

   

  Dluhy má i Lucie, postrach ulice.
  Dluhy má i Lucie, postrach ulice.
  Autor: Profimedia.cz, ara

  Lucie, postrach ulice
  Dluh: cca 1 000 000 Kč

  Vězela až po uši v dluzích! Měla na krku celkem 16 exekucí dosahujících milionu korun! Žaneta, která dělá asistentku režie, ale za tři roky zatočila s 15 exekucemi, dnes už dluží »jen« částku 81 856 Kč.

 • 4.

  Gustav Bubník (56)

  Gustav Bubník zářil mimo jiné ve filmu Pan Tau.
  Gustav Bubník zářil mimo jiné ve filmu Pan Tau.
  Autor: Archiv Blesku

  Pan Tau
  Dluh: 4 473 426 Kč
  Osudným se mu zřejmě stalo podnikání. Má 17 exekucí za 4,5 milionu korun. Kvůli potížím se vzdal i Divadla Na Perštýně.Herecse odmítá k čemukoli vyjádřit, ale kvůli potížím v posledních měsících musel zrušit domluvená představení.

  Fotogalerie
  13 fotografií

  Video: Ředitel Poradny při finanční tísni o osobních bankrotech. Nejčastěji jsou to ženy, které si půjčily na vybavení domácnosti.

  Video
  délka: 08:11

  Ředitel Poradny při finanční tísni o osobních bankrotech. Nejčastěji jsou to ženy, které si půjčily na vybavení domácnosti. Blesk Zprávy / Zuzana Štíchová

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 32

mikes15: Hele dobrý, ale ti co tyto věci můžou změnit to nezmění, takže být tebou tak se starám o to co změnit můžeš.

(16. 07. 2018 11:36)

sores: Ať jdou k nám do fabriky makat a nestydí se za práci! každá je potřebná, ten dělá to a ten zas ono a všichni dohromady dělaj moc!!!!! Jenže oni se přeci slušnou prací neponíží,že.

(16. 07. 2018 10:56)

prazanda1: Máte pravdu, práce je všude plno. Ale jen té nekvalifikovane ze které se těžko dá vyžit. Jinak kdo se chce mít dobře musí pro to neco udělat a ne jen lamentovat a kritizovat ty druhé.

(15. 07. 2018 15:54)

agfor: To je fakt, že peníze nerostou na stromě ví i nikdy nepracující etnikum. Oni dobře ví, že si musí založit konta, aby měla sociálka kam posílat štědré dávky.

(15. 07. 2018 15:44)

prazanda1:  flora : Neříkám o lidech, kteří musí dělat nekvalfikovane, špinavé, nekvalfikovane, špatně honorovane práce, protože nebyli schopni vystudovat a dělat nějakou kvalitní profesi, ze jsou ubozaci. Ale bylo by divné, kdyby pan Krampol poslal svoji ženu dělat nějakou nadenicinu. Ale on proni hledá praci jako rozptýlení.

(15. 07. 2018 14:28)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy