19. říjen 2018
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín

To NEJ z letní párty celebrit: Žhavá Verešová, vnadná Nesvadbová a rudá Buzková

/
 • Sexy krásky na luxusní párty předvedly své vnady a jiné přednosti.
  6. června 2018 ● 11:42
   

  Stylová restaurace v centru Prahy na břehu řeky Vltavy se na okamžik zahalila do luxusu. Pozvané krásky se předháněly, která má lepší šaty, která větší výstřih, kdo má vyšší rozparek a kdo naopak vynesl nejkratší sukni.

 • 1.

  NEJsvůdnější: Andrea Verešová (37)

  Oblečená neoblečená. Tak na luxusní párty v centru Prahy vypadala modelka Andrea Verešová. Na sobě měla originální šaty okrové barvy, které neměly lemy, a tudíž působily rozervaně. Průhledná látka na dekoltu dala prostor pro fantazii. Modelka v šatech vystavila štíhlé nohy a zvolila zlaté doplňky, včetně lodiček, které byly na rozdíl od šatů účelně nenápadné.

  Andrea Verešová
  Andrea Verešová
  Autor: Martin Hykl

 • 2.

  NEJprsatější: Bára Nesvadbová (42)

  Známá feministka Bára Nesvadbová dorazila na odpolední akci s partnerem. Do horkého počasí vynesla šaty korálové barvy ve stylu Marilyn Monroe s vázáním za krkem, které pevně držely její velká ňadra. K nim si spisovatelka vzala černé střevíčky a černou kabelku. Ač se své bujné vnady snažila zahalit, jak jen to šlo, i tak byl její obří dekolt nepřehlédnutelný.

  Bára Nesvadbová s partnerem
  Bára Nesvadbová s partnerem
  Autor: Martin Hykl

 • 3.

  NEJbohatší: Tamara Kotvalová (54)

  Nejmovitější ženou večera byla mezi všemi kráskami majitelka několika butiků s luxusními hodinkami v Pařížské ulici Tamara Kotvalová. Na sobě měla velmi podobné šaty jako Bára Nesvadbová, jen si vybrala světlejší barvu, tedy velmi světle růžovou. V šatech dlouhých až na zem působila velmi elegantně.

  Bára Nesvadbová s Tamarou Kotvalovou
  Bára Nesvadbová s Tamarou Kotvalovou
  Autor: Martin Hykl

 • 4.

  NEJcudnější: Pavlína Němcová (45)

  Ač má modelka Pavlína Němcová postavu jako bohyně, své tělo zahaluje, jak jen může. Ani tentokrát neudělala výjimku a v modrých šatech v etno stylu působila velmi cudně. I tak se ale zařadila mezi nejkrásnější ženy večera.

  Pavlína Němcová
  Pavlína Němcová
  Autor: Martin Hykl
   

 • 5.

  NEJsportovnější: Monika Bagárová (23)

  Je svůdná, je sexy, a to i v teplákách. Zpěvačka Monika Bagárová si v poslední době oblíbila kombinaci sportovního a elegantního oblečení. A tak nemá problém vyrazit na tak luxusní párty v teplákách s pruhy a cvoky na stranách. K nim si vzala lodičky na vysokém podpatku a topík odhalující kousek plochého bříška. Mladá zpěvačka se pyšní perfektní postavou, a tak se nemusí bát v módě experimentovat.

  Zpěvačka Monika Bagárová
  Zpěvačka Monika Bagárová
  Autor: Martin Hykl

 • 6.

  NEJrudější: Krézlová (31) s Buzkovou (52)

  Dvě dámy v rudé se sešly na odpolední párty. Zatímco zpěvačka Karolína Krézlová zvolila dlouhé saténové šaty s rafinovanými rukávy, její konkurentka a bývalá politička Petra Buzková vsadila na klasické pouzdrové šaty. K nim si vzala zlaté lodičky a černou kabelu. Peprnější Krézlová tento rudý souboj vyhrála.

  Karolína Krézlová
  Karolína Krézlová
  Autor: Martin Hykl

  Bývalá politička Petra Buzková
  Bývalá politička Petra Buzková
  Autor: Martin Hykl

 • 7.

  NEJkratší sukně Petry Svobody (35)

  S nejkratší sukní večera se pochlubila moderátorka Petra Svoboda. Ta tentokrát vybrala z šatníku zelené šaty s volánky. Ty byly samy o sobě natolik výrazné, že je nebylo třeba doplnit ničím jiným, než béžovými střevíčky a béžovou kabelkou. Petra k nim navíc přidala několik přívěsků na ruku.

  Moderátorka Petra Svoboda
  Moderátorka Petra Svoboda
  Autor: Martin Hykl

  Fotogalerie
  23 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 3

ivoadler: Verešová furt vypadá dobře. Němcová - vyžilá bréca. Nesvadbová - bréca. Buzková vykopávka. Kotvalová vypadá jako moje spolužačka ze studií. Její vzhled je zázrak stylingu. Čížková - děsivé stvoření. Pražská rádobysmetánka.

(06. 06. 2018 13:40)

fotrpjotr: Vereško podívej se do zrcadla jak si stará už je na čase,aby si se fotila pouze do časopisu pro důchodce.

(06. 06. 2018 11:52)
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy