Před lety patřil Radek Kováč k bujným fotbalistům, kteří si uměli naplno užít mejdan a bary opouštěli jen s hroznem zlatokopek. Ale s tím už je dávno konec. Kováč, kterému se přezdívá český David Beckham, se po boku své manželky Kláry Medkové zklidnil a dnes je pro něj rodina na prvním místě.

Kdybych se měla hroutit nad každou fotkou mého muže s cizí holkou, tak se zblázním. Já žiju na sto procent pro naši rodinu a nějaké zlatokopky neřeším. A to samé Radek. Jsme velmi aktivní rodina, nedokážeme sedět na jednom místě. Starší syn Radek propadl fotbalu, takže má pokojíček polepený plakáty Messiho a mladší David gymnastice. Ten nemá na zdech gymnastky, ale má spoustu panenek Barbie. Já běhám a chodím do fitka. Hodně času trávíme v přírodě na kolech,“ svěřila se Klára, která se nedávno zúčastnila velmi těžkého běhu s překážkami na pět kilometrů.

Půvabná blondýnka nechyběla na akci S kočárky Prahou, kam zamířila rovnou od zubaře. I když jí ještě půlka tváře po anestezii přicházela k sobě, tak se kvůli synům zdržela přes hodinu.

VIDEO: Klára Medková má doma jednoho z nejhezčích fotbalistů, ale zlatokopek se nebojí!

Video
délka: 01:17
1080p 720p 480p 360p 240p

Klára Medková má doma jednoho z nejhezčích fotbalistů, ale zlatokopek se nebojí! Markéta Reinischová, Jan Jedlička