Z celebrit, kterým radila co se životem, dorazil jako jediný. Překonat schody do obřadní síně strašnického krematoria v Praze pro něj ale nebylo těžké jen kvůli tíze smutného okamžiku. Moderátor a někdejší kaskadér se musel podpírat o dvě hole a ani neskrýval, že mu každý krůček činí obrovské problémy. 

Co bych vám povídal. Nemám pohyblivou páteř. Stalo se, stalo. Tak co! Přeci nebudu bez nálady a vyhýbat se lidem,“ řekl Blesku. Odpískat pohřeb své kamarády mu tak prý nepřišlo vůbec na mysl. „Vůbec ne, to mě ani nenapadlo. Byla to přítelkyně, patřila vlastně i do naší rodiny, jezdila za námi do Železných hor, kde máme chatičku. Výborně jsme se znali. Takže bez úvah,“ vysvětlil nám Srstka, který jejích věšteckých schopností prý nikdy nevyužil. „Nechtěl jsem, protože jsem dost pověrčivý,“ přiznal.

"Vyhovuje mi, když můžu být mezi lidmi. To víte, život letí. Nebudu smutný. Je mi dobře, co bych byl zasmušilý," dodal Srstka, který se objevil v desítkách filmů a lidé si ho pamatují, coby moderátora pořadu Chcete mě?

Svatba prince Harryho a Meghan Markle

Detaily svatby Princ Harry Meghan Markle

Svatba prince Harryho a americké herečky Meghan Markle bude 19. května 2018 v kapli sv. Jiří na hradě Windsor. Pár se zasnoubil v listopadu 2017.

ŽIVÉ SVATEBNÍ STUDIO S HOSTY * ONLINE PŘENOS ZE SVATBY

Předmanželská smlouva * Zásnuby * Snubní prsten * Líbánky

Obřad * Seznam hostů Tajemství svatebních šatů

Fotogalerie
17 fotografií