20. říjen 2019
Svátek slaví Vendelín, zítra Brigita

Hvězdy se chlubí maminkami! Den matek slavily Kerndlová, Absolonová, Bočanová a další

/
 • Hvězdy slaví svátek matek.
  13. května 2018 ● 14:21

  13. květen coby svátek matek doslova zahltil sociální sítě gratulacemi a přáníčky českých hvězd svým maminkám! Podívejte se, kdo ze slavných mámě k svátku popřál také přes Facebook či Instagram!

 • 1.

  Monika Absolonová

  Monika Absolonová s maminkou
  Monika Absolonová s maminkou
  Autor: Facebook

  Mamince na Instagramu popřála třeba Monika Absolonová. "Krásnou neděli! Dovolte mi popřát všem maminkám a mamkám k dnešnímu svátku! Já svojí popřeju osobně!" napsala společně s dalšími gratulacemi - třeba pro zpěváka Mikolase Josefa k jeho úspěchu na Eurovizi.

 • 2.

  Gabriela Lašková

   

   

  Gabriela Lašková s maminkou
  Gabriela Lašková s maminkou
  Autor: Instagram

   

  Na mámu si vzpomněla i moderátorka Gabriela Lašková, která se pochlubila i archivní fotkou. "Maminko, já ti přeji ... něco, co se nejí." Tak začínala básnička ke dni maminek, kterou jsem se učila ve školce. Víc si bohužel nepamatuju. Myslím ale, že tam byla láska, zdraví, radost, žádné starosti. To je moje maminka! Mám úžasnou mámu, vždycky jsem na ni byla pyšná a vždycky jsem chtěla být jako ona. Mám tě ráda, mami! 

 • 3.

  Tereza Kerndlová

  Tereza Kerndlová s maminkou Miladou
  Tereza Kerndlová s maminkou Miladou
  Autor: Facebook

  Zpěvačka Tereza Kerndlová přála své mamince Miladě, a tentokrát to byla sama maminka, která se přáním od slavné dcery pochlubila. "Moji drazí na mě nikdy nezapomínají, ani v Den matek ... děkuji, jste moji miláčci," pochlubila se Milada Kerndlová.

 • 4.

  Mahulena Bočanová

  Mahulena Bočanová zavzpomínala na zesnulou maminku
  Mahulena Bočanová zavzpomínala na zesnulou maminku
  Autor: Instagram

  Herečka Mahulena Bočanová hned ráno zveřejnila fotku své zesnulé maminky, která podlehla rakovině. Nebylo třeba slov, stačilo jen srdíčko. Reagoval na to třeba herec Martin Zounar, který vzpomenul, jak byla Mahulenina maminka, oblíbená modelka, krásná.

 • 5.

  Petra Svoboda

   

  Petra Svoboda s dcerou Ráchel
  Petra Svoboda s dcerou Ráchel
  Autor: Facebook

  Moderátorka Petra Svoboda si o svátečním dnu pochvalovala hlavně svoje mateřství a pochlubila se snímkem s dcerou Ráchel. "Být mámou je nejvíc na světě, všechno nejlepší všem maminkám!"

 • 6.

  Lucie Křížková

  Lucie Křížková s maminkou
  Lucie Křížková s maminkou
  Autor: Instagram

  "Moje maminka. Laskavá, milující, starostlivá, skromná. A statečná. Za dva dny to bude rok, co ztratila toho nejmilejšího. Dnes by tatínek slavil 61. narozeniny. Všem maminkám hlavně pevné zdraví. Ať tu jste (jsme) pro svoje děti co nejdéle," napsala i modelka Lucie Křížková.

 • 7.

  Miroslav Žbirka

  Mekky Žbirka
  Mekky Žbirka
  Autor: Instagram

  Hodně starým snímkem se pochlubil i zpěvák Mekky Žbirka. Na černobílé fotografii je ještě jako batole v overalu u maminky na klíně.

 • 8.

  Hana Mašlíková

  Hana Mašlíková se synem
  Hana Mašlíková se synem
  Autor: Facebook

  Moderátorka Snídaně s Novou Hana Mašlíková je čerstvou maminou osmiměsíčního syna Andrease, a zároveň popřála i své vlastní mámě Haně. "Být matkou takového zlatíčka, kterým je Andreasek, je to nejkrásnější, co mě v životě mohlo potkat.Děkuju zároveň moji mamce, která je tou nejúžasnější maminkou, kterou jsem si mohla přát a zároveň i mým velkým vzorem. Krásný Den matek!"

  Fotogalerie
  8 fotografií

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy