Jako první hvězda připravované show podle pohádky Tři oříšky pro Popelku byl oznámen právě Trávníček, který si nezopakuje svou nejslavnější roli prince, ale místo toho ztvární krále. „Jako Popelka by se mi líbila Natálka Grossová. Ona i můj syn Pavel jsou velmi talentovaní a myslím, že by jim to spolu moc slušelo,“ doufal na začátku března herec, který si takto představoval zbytek obsazení.

Ovšem to mu nevyšlo a producenti si místo Dytrta vybrali jako prince herce Martina Krause přezdívaného také český Belmondo. „Moc jsem se jim nelíbil, ale jako jedinej jsem zvládl jízdu na koni, tak mě vzali,“ prozradil pro Aha! Martin.

Ten se tak může obávat bedlivého dohledu od Trávníčka a srovnávání jejich výkonů. „Jako princ budu pro Pavla Trávníčka takový zajíček. Snad bude spokojený s mým výkonem a třeba bude mojí oporou a bude mi pomáhat,“ přál by si Kraus, který se nedávno stal dvojnásobným otcem. Kromě prvorozeného syna Filipa (4) se už tři týdny raduje i z dcerky Aničky.

V rodinné show se pak charismatický herec s jedinečným hlasem setká také s Annou Slováčkovou (22) a Monikou Timkovou (27), které se budou alternovat v roli Popelčiny nevlastní sestry Dory. Kdo získá titulní roli, je ale zatím ve hvězdách. Premiéra je ostatně ještě daleko, proběhne totiž v pražském Kongresovém centru 12. října.

VIDEO:  Princ Trávníček vzpomínal na Popelku: Utopil jsem koně ve sněhu!

Video
délka: 02:54.75
Video se připravuje ...

Princ Trávníček vzpomínal na Popelku: Utopil jsem koně ve sněhu! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
31 fotografií