„Moji synové z prvního vztahu jsou už víceméně dospělí – je jim sedmnáct a devatenáct, mají svůj život. No a já se teď naopak musím vracet zpátky a plnit klasické mateřské povinnosti,“ přiznala herečka a dabérka v rozhovoru pro magazín Rodina DNES s tím, že nevlastního potomka nyní vozí do školy i na kroužky a připadá si kvůli tomu občas jako taxikářka.

„Nám to však s mým současným manželem přijde přirozené, možná i proto, že Saša k nám naprosto ladí. Ráda zpívá, je muzikálně nadaná, chodí na balet, takže máme i podobné zájmy,“ promluvila o osmileté holčičce, která navíc vypadá, jako by Nele z oka vypadla. Jméno má pak zase stejné jako náhradní tatínek a hereččin manžel Alexandr.

Dobře pak prý dítě vychází také se s svými nevlastními sourozenci. „Starší Andrej studuje na hudební konzervatoři v Plzni, takže jezdí domů jenom na víkend,“ vysvětlila s tím, že doma je spíše zalezlý v pokoji. „Naopak s mladším Daliborem, který dělá baletní konzervatoř, má Saša společné zájmy. Často spolu cvičí, protahují se, syn jí radí, co má jak dělat,“ vypočítávala jejich společné aktivity. Dokonce synovi dívenku občas svěří i na hlídání. „A Sašenka říká, že si jednou najde muže, jako je on,“ směje se Boudová.

Ta nad osvojením dítěte přemýšlela již dlouhou dobu. „Ještě v době, než jsem měla vlastní, brávala jsem si domů děti z dětských domovů. A když kluci povyrostli, dlouhou dobu, skoro dva roky, ke mně jezdila na víkend holčička z Klokánku, která měla maminku ve vězení,“ odtajnila česká dabérka Julie Roberts (50). Vždycky doufala, že jednou si vezme někoho nastálo.

„Když jsem potkala Sašenku, hned mi bylo jasné, že je to ona. Byla to láska na první pohled! Už léta jezdím do plzeňského dětského domova Domino, kterému pomáhám, a tam jsem ji potkala. Párkrát k nám přijela na víkend a pak jsem požádala o pěstounskou péči,“ uvedla v magazínu Rodina DNES brunetka, která se částečně inspirovala i kolegyní ze seriálu Horákovi Lucií Benešovou (43). Ta si ze stejného dětského domova před časem osvojila dceru Sáru.

VIDEO: Dolanský a Boudová ukázali děti: Vzali je na herní festival!

Video
délka: 01:14.77

Dolanský a Boudová ukázali děti: Vzali je na herní festival! Petr Macek, Ondřej Rybár

 

Fotogalerie
30 fotografií