Leichtová v minulosti randila třeba s herci Filipem Kaňkovským či Štěpánem Benonim, a ani otec jejího dítěte nemá k umělecké branži daleko. Naopak! Je to totiž někdejší ředitel úspěšného Divadla komedie Vojtěch Štěpánek a současný šéf činohry Národního divadla moravskoslezského!

Přestože se o dvojici již nějaký čas spekulovalo, Kristýna drby rozsekla, když Vojtěchovi napsala na Instagram ke společné fotce milostné vyznání. „A teď trocha patosu a romantiky (a špetka hormonů). Pokud máte po svém boku člověka, který vás kupříkladu umí rozesmát, třeba tím, že vám jen tak olízne ucho, člověka, který za vás vystojí frontu na frgál, protože se musíte domalovat, člověka, který kouká vstříc společným zítřkům s odvahou, i když má trochu závrať, a člověka, který na vás trpělivě čeká na konci cesty, važte si ho a říkejte mu, jak moc je pro vás důležitý,“ napsala herečka.

Ta se podle všeho za Štěpánkem přestěhuje do Ostravy, kde v současné době působí. "Stěhuji se do Ostravy, s přítelkyní tady rekonstruujeme byt," prozradil totiž nedávno Štěpánek v rozhovoru...

VIDEO: Kristýna Leichtová: V depresích si pouštím akční komedie!

Video
Video se připravuje ...

Kristýna Leichtová: V depresích si pouštím akční komedie! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
14 fotografií