„Těhotenství zatím zvládám kupodivu dobře, cítím se fajn, už jsme se srovnali,“ svěřila se pro Aha! Aneta, která je ve čtvrtém měsíci. „Na otázky ke jménům i barvě výbavičky je ještě příliš brzy,“ smála se bývalá hvězda Tvoje tvář má známý hlas.

Ta se pro projekt Odvážlivci, který má dodat odvahu lidem toužícím po změně, nechala nafotit v minišatech. I s těhotenským bříškem zvládala různé sexy pózy a vypadala úchvatně. „Momentálně prožívám ty největší změny ve svém životě. Protože jsem se rozhodla, že budu jednoduše šťastná,“ přiznala Krejčíková.

Se svým snoubencem, tělocvikářem a fitness trenérem Ondřejem Rančákem (33), už se miminka nemůžou dočkat. „Moc se na naše děťátko těšíme, oba jsme si ho přáli a jsem zvědavá, jak moc nám ten človíček změní život,“ radovala se blondýnka, která ale pořádně zavařila hlavy scenáristům seriálu Ulice. Ti teď musí kompletně přepsat dějovou linku Gábiny Pumrové, která přitom v současnosti patří mezi stěžejní postavy.

„Jednou z možností je nechat otěhotnět i postavu, což se vzhledem k současnému vývoji Anetiny seriálové postavy Gábiny nabízí. Ale nepředbíhejme,“ odtajnila kreativní producentka seriálu Silvia Klasová s tím, že zatím není rozhodnuto. Je tak možné, že nakonec se vše odehraje trochu jinak.

V minulosti se scenáristé museli potýkat už s těhotenstvím Terezy Bebarové (42), jejíž postavu Světlany nechali na čas odjet do Moskvy. Také děj Ordinace v růžové zahradě 2 se kdysi musel přizpůsobit tomu, když otěhotněla představitelka zdravotní sestry Kateřiny Vránové Jana Stryková (38). Tvůrci se jí tehdy na nějakou dobu »zbavili« tak, že po havárii na motokáře ležela dlouho v nemocnici.

VIDEO: Podívejte se, co prozradila sexy Aneta Krejčíková o roli Gábiny v Ulici.

Video
Video se připravuje ...

Podívejte se, co prozradila sexy Aneta Krejčíková o roli Gábiny v Ulici. Adam Balažovič/BPŽ

Fotogalerie
29 fotografií