Jakmile skončilo slavnostní předávání Thálií a vypnuly kamery, které přenos z Národního divadla přenášely, umělci se rozprchli do všech stran. Někdo zamířil oslavovat do kavárny Slavia, jiní pospíchali hned domů. 

S odchodem si na čas dával Jiří Korn, který dorazil s manželkou. Ze dveří divadla totiž vycházel obtěžkán těžkým břemenem. Krabice, v níž nesl svou Thálii za celoživotní mistrovství, mu očividně dala dost zabrat. Trochu se cestou k autu zadýchal a několikrát si musel krabici dokonce odložit na zem a oddechnout si. Div, že ocenění z dílny Bořka Šípka (†66) nerozbil.

Fotogalerie: Ceny Thálie 2017: Ocenění získali Rocky…
70 fotografií

Naštěstí se nic nestalo a zástavka se dokonce i vyplatila, protože si Jiří povšiml, že se na zemi válí drobné. Představitel šaška v muzikálu Dracula či pantera Baghíry v Mauglím penízek rychle sebral. Plivl na něj pro štěstí a schoval si ho. Zřejmě jako umělec dobře ví, že peněz není nikdy nazbyt.

Další zvláštní výjev se pak kolemjdoucím naskytl, když si Korn cenu znovu odložil, tentokráte u popelnic. Už to vypadalo, že krabice poletí do smetí, ale nakonec bylo všechno jinak. Herec a tanečník u popelnic jen čekal, až pro něj přijede odvoz. Pak s pomocí své ženy Renaty hodil krabici do kufru vozu a odjel domů.

VIDEO: Ocenění získal i Petr Kostka. Dcera Tereza promluvila o jeho zdraví

Video
délka: 01:04.64

Tereza Kostková o tátovi, který dostal Thalii za celoživotní přínos Hana Höschlová, Jan Jedlička

 

Fotogalerie
34 fotografií