Divadlo Hybernia, kde se měl muzikál uvádět, Krahulíkovou i její soubor na hodinu vyhodilo kvůli čtyřmilionovému dluhu za pronájem prostor. „Normálně jsme přišli na zkoušku, a Krahulíková si odběhla nahoru za vedením divadla, prý na poradu. Pak se vrátila s tím, že od září budeme v novém divadle, ale premiéru a stávající sezonu ještě normálně odehrajeme. Do toho přišel z portálu šokovaný šéf divadla, který to slyšel, a nevěřil vlastním uším. Krahulíkové doslova vyrval mikrofon, a řekl souboru, že jim producentka lže, že konec je okamžitý,“ prozradil Blesku zdroj z muzikálu.

Skladatel hudby k muzikálu Zdeněk Hrubý pak přiznal, že o dluzích Krahulíkové se sice mluvilo, ale když se jí snažil pomoci, narazil. „Něco jsme tušili, ale když jsem se jako autor ptal, jestli je všechno v pořádku, byl jsem hrubě odmítnut, ať se starám o muziku,“ říká Hrubý, jemuž se prý ozvali už tři velcí investoři, kteří chtějí muzikál zachránit.

VIDEO: Konec muzikálu Robinson: 14 dní před krachem odešel režisér! Nesedl si s Hůlkou!

Video
délka: 01:38.35
Video se připravuje ...

Konec muzikálu Robinson: 14 dní před krachem odešel režisér! Nesedl si s Hůlkou! Petr Macek, Lukáš Červený

Sama Krahulíková už přiznala, že nemá ani na vrácení peněz za již zakoupené vstupenky a neví, co se bude dít dál. Podle informací Blesku však vinu svaluje na jiné a věří, že až se bouře přežene, bude ve své práci producentky dál pokračovat. „Napsala nám mail, ve kterém se omluvila, s tím, že věří, že časem budeme dál pokračovat,“ říká zpěvák Lukáš Randák, jemuž Krahulíková dluží i za účinkování v muzikálu Romeo a Julie.

Fotogalerie
15 fotografií