„Moje Evinka, dnes by měla 39 roků... Neuběhne den, kdy na ni nemyslím. Setkáme se v mých snech,“ napsala na sociální síť zpěvačka Dara Rolins, která smrt nejlepší kamarádky nesla velmi těžce.

Krásná Eva Skallová proti zlé rakovině bojovala statečně. Nikdy nedala najevo slabost nebo strach. Při prvních náznacích, že je něco špatně, se cítila hodně unavená. „Stále mě bolela záda. Začala jsem to řešit na úrovni čínských lékařů, přes evropskou medicínu, východní medicínu a nic mi nepomáhalo. Až fyzioterapeut mi párkrát pohnul nohou a řekl, že se mu to nelíbí. Že tam něco je. Tak jsem šla na sono, na CT a už jsem se vezla,“ svěřila se Skallová deníku Plus Jeden Den pár měsíců před smrtí.

Do posledních chvil také Eva věřila, že nemoc porazí a všechno bude zase jako dřív. „Myslím, že se z toho vylížu. A že je ještě přede mnou dlouhá cesta. Bude velmi trnitá, velmi bolestivá. I kdybych to měla dožít s nějakou sra*kou v bedrech, tak to dobojuji. Zvesela. Ale jak dlouho? Nevím. Zbavím se toho úplně? Nevím,“ krčila už tehdy Eva rameny.

Bohužel, její pozitivní přístup nepomohl. I když tvrdě bojovala, nakonec se jí rakovina rozšířila do mozku v agresivnější podobě a ona podlehla. Nechala po sobě dceru Charlottku a hromadu smutných přátel a zarmoucenou rodinu. 

VIDEO: Pohřeb Evy Skallové: Rolins s Rytmusem v slzách, zarmoucený Bouček a spol.

Video
Video se připravuje ...

Pohřeb Evy Skallové: Rolins s Rytmusem v slzách, zarmoucený Bouček a spol. Petr Soukup, David Turek

Fotogalerie
43 fotografií