„Původně byla na oddělení 8, kde jsou ženy léčící se ze závislosti na návykových látkách,“ prozradil Blesku svědek, který herečku v psychiatrické léčebně několikrát spatřil. „Momentálně je na oddělení 16,“ upřesnil zdroj s tím, že tato část bohnického areálu je určena pro pacienty léčící se ze závislostí na návykových látkách nebo gamblingu a zároveň trpící jiným duševním onemocněním. „Jsou to diagnostikovaný deprese. Čtrnáct dní už jsem tady a měsíc tady budu na pozorování. Mám ale vycházky,“ přiznala včera Blesku sama Králová. „Až budu v pořádku, tak jsem schopná nějak fungovat. Musím říct, že už je to lepší,“ dodala.

Bourala opilá

O tom, že bývalá hvězda seriálu Velmi křehké vztahy nebo Ulice může mít problémy i s alkoholem, svědčí její autonehoda z prosince 2012. Poté, co u Mořiny na Berounsku nezvládla řízení a své suzuki zastavila až o strom, nadýchala 2,66 promile! V autě s ní byl tehdy dvanáctiletý syn Mikoláš, kterého má s Pavelkou. Jen zázrakem se nikomu nic vážného nestalo.

Sabina dostala roční podmínku a zákaz řízení. Za tím, co ji přivedlo až za zdi psychiatrické léčebny, může zřejmě stát i vyhazov z Národního divadla před třemi roky. „Něco jsem dokázala a teď mám padáka,“ posteskla si herečka poté, co jí šéf činohry ND Daniel Špinar (38) v lednu 2015 oznámil, že s ní už dál nepočítá. „Mám čtrnáctiletého syna, jsem samoživitelka. Budeme bez příjmu,“ řekla tehdy zdrcená herečka.

Podivné tetování

Herečka se od odchodu z Národního divadla vůbec neobjevovala ve společnosti. O to více překvapila netradičním tetováním, které má jak na čele, tak na uchu i ruce. Připomíná originální styl praktikovaný kdysi mezi Maory, domorodými obyvateli Nového Zélandu.

Fotogalerie
16 fotografií