Pavola kromě zpěvu a kapely Team v posledních letech dost proslavilo i porotcování v soutěži SuperStar, kde vystupuje jako nekompromisní kat. Mnohým soutěžícím už svým názorem udělal čáru přes rozpočet. Husí kůži z něj prý kdysi měl i Ben Cristovao (30), který se v nejnovějším ročníku pěvecké soutěže posadí do poroty vedle něj.

Servítky si nebere ani Jan Kraus, který si kdysi úlohu porotce vyzkoušel v Česko Slovensko má talent. I na hosty ve své talk show umí být pořádně tvrdý a nebojí se kritizovat i kolegy z televize. Když ale u něj na pohovce usedl Habera, moderátor se do něj nepustil. Spíše to vypadalo, že si dobře notují. Dokonce společně zkritizovali i mladší zpěváky!

„Chytil se, prosím tě, vůbec někdo po Superstar?“ptal se Kraus svého hosta. „Na Slovensku se uchytila Emma Drobná, byla vítězka, šikovná holka,“ vzpomněl si hned Paľo a dokonce zmínil i zpěvaččin poslední hit, který je nazpívaný v angličtině.

Právě toho se ale moderátor chytil a otázal se na jeho názor na to, že umělci z Česka a Slovenska poslední dobou zpívají raději anglicky. „No, že je to úplná…,“ naznačil a Kraus ho okamžitě doplnil: „Pí*ovina!“ Sprosté slovo dokonce zůstalo nevypípané a hudebník se smál a dal najevo, že s tím absolutně souvisí.

VIDEO: Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli!

Video
délka: 02:30
1080p 720p 360p

Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli! Blesk TV

 

Fotogalerie
33 fotografií