16. červen 2019
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Celebrity bez make-upu? V některých případech smutný pohled!

/
 • Velký přehled nenalíčených celebrit: Stivínová s burčákem i zahalená Uma Thurman!
  4. března 2018 ● 06:41
   

  „Možná se tak narodila," říká slavný slogan z reklamy na kosmetiku. Ovšem půvaby řady známých osobností většinou opravdu nejsou čistě přírodní. Svědčí o tom fotky, na nichž jsou celebrity nenalíčené! Kdo byl v poslední době nachytán bez make-upu?

 • 1.

  Simona Krainová (44)

  Loni v listopadu topmodelka zkolabovala během taneční akce v Brně. Ještě o dva týdny později ale nevypadala zrovna v pohodě. Jindy dokonalá Krainová měla vlasy stažené do culíčku tak, aby jí nelezly do tváře. Obličej měla nenalíčený, poměrně opuchlý a velmi bledý. Tvářila se naštvaně a unaveně.

  Unavená a nenalíčená Simona Krainová ani ne dva týdny po kolapsu

 • 2.

  Ewa Farna (24)

  Dost v zanedbaném stavu se před svým domem objevila také zpěvačka Ewa Farna. Když šla totiž vyvenčit svého pejska, nehleděla na krásu a klidně vyšla na ulici s mastnými a nerozčesananými vlasy v nevzhledném drdůlku. Tvář měla nenalíčenou a vypadala ještě stále trochu ospale. Všemu dodalo korunu otřesně zmačkané a neforemné oblečení.

  Ewa Farna venčila svého pejska neupravená a rozespalá

 • 3.

  Monika Absolonová (41)

  Podobně má věci na háku i Monika Absolonová. Ta svou podobu bez make-upu propálila sama na sociálních sítích, když zveřejnila snímek, na kterém ji syn Tadeáš (2) tahá ráno z postele.

  Nenalíčená Monika Absolonová se synem Tadeášem

 • 4.

  DJ Lucca (39)

  Na Instagramu pak svou pravou tvář bez líčidel ukázala i Lucie Dvořáková, manželka Michala Dvořáka (52) z kapely Lucie. Nechala se totiž vyfotit, jak řádí s dětmi ve vlnách na pláži ve Spojených arabských emirátech.

  Lucie Dvořáková alias DJ Lucca na pláži

 • 5.

  Martina Preissová (42)

  Strhaný výraz, žádná líčidla a nějaké to kilo navíc. V takovém stavu fotografové zastihli na ulici herečku Martinu Preissovou, kterou si ještě s příjmením Válková možná pamatujete jako šéfovou ze seriálu Redakce. Její někdejší půvaby ale už lehce povadly.

  Zřejmě nejen s přibývajícím věkem, ale zejména kvůli stresu, kterým si v posledních letech prošla. Její manžel Martin Preiss (45) se totiž kvůli depresím pokusil o sebevraždu a zotavoval se pak v psychiatrické léčebně.

  Tak dnes vypadá manželka Martina Preisse Martina Preissová

 • 6.

  Zuzana Stivínová (44)

  Na červeném koberci vypadá vždy úchvatně, ovšem ve volných chvílích si zřejmě Zuzana Stivínová se zkrášlováním nedělá moc hlavu. Když se tak po tenisovém tréninku zastavila v jedné vinárně a dopřála si cigaretu a burčák, odhalila svou skutečnou podobu.

  Nenalíčená Zuzana Stivínová popíjí burčák

 • 7.

  Jana Švandová (70)

  Obvykle působí jako česká Jane Fonda (80) a dokazuje, že i žena v letech může vypadat krásně. Ovšem když si Švandová myslela, že ji nikdo neuvidí, vyrazila do ulic bez líčidel.

  Jana Švandová klidně vyrazí do ulic nenalíčená

   

 • 8.

  Anna Fialová (22)

  Upozornila na sebe v první řadě Tvoje tvář má známý hlas, kde vystřídala velkou řadu podob. Teď ale hvězda druhé řady seriálu První republika Anna Fialová ukázala i to, jak vypadá zcela bez zásahů maskérů.

  Anna Fialová se ukázala bez make-upu.

 • 9.

  Jessica Alba (36)

  Make-up ale občas zahodí či zapomenou nejen české celebrity, ale dokonce i hollywoodské hvězdy. Například herečka Jessica Alba, která ve filmech vždy působila svůdně, byla na konci loňského roku viděna bez make-upu. Tmavým a volným oblečením navíc halila své těhotenské bříško, v němž nosila syna Hayese, kterého letos v lednu porodila.

  Nenalíčená a těhotná Jessica Alba

 • 10.

  Naomi Watts (49)

  Britsko-australská herečka Naomi Watts, která ztvárnila mimo jiné i princeznu Dianu, se zase letos v lednu promenádovala po New Yorku nenalíčená a s mastnými vlasy. Navíc měla na očích i dioptrické brýle s výraznými obroučky, které na ní na filmovém plátně určitě neuvidíte.

  Nenalíčená Naomi Watts

   

 • 11.

  Gwyneth Paltrow (45)

  Další blondýnka, kterou fotografové načapali nenalíčenou, je Gwyneth Paltrow. Ta si spolu s kolegy z filmu Avengers 4 zkoušela v parku scény a působila přitom docela unaveně.

  Nenalíčená Gwyneth Paltrow během natáčení Avengers 4

 • 12.

  Kate Moss (44)

  Byla sice módní ikonou 90. let a dodnes patří v modelingu ke špičce, ovšem ani Kate Moss se nehlídá 24 hodin denně. Když tak jednou vyběhla ze svého domu v Londýně, nebyla vůbec namalovaná. Zrovna měla ale smůlu, že na ni čekali paparazzi. Modelka z nich zrovna dvakrát nadšená nebyla.

  Nenalíčená Kate Moss

 • 13.

  Uma Thurman (47)

  Svůj den neměla v lednu ani hvězda filmu Kill Bill Uma Thurman. V ulicích New Yorku se ukázala nenalíčená a navíc se zřejmě snažila zamaskovat, a tak si hlavu přikryla velkou modrou pašmínou.

  Nenalíčená Uma Thurman

 • 14.

  Katie Holmes (39)

  Málokdo by ostatně poznal i bývalku Toma Cruise (55) Katie Holmes, která se vypravila za kulturou do Metropolitního muzea umění v New Yorku. Měla kratší sestřih, než je u ní obvyklé, a na hlavě měla naražený i šedý klobouček. S líčením se nezdržovala a raději si na krk vzala foťák, a tak působila skoro jako turistka.

  Nenalíčená Katie Holmes

 • 15.

  Kaley Cuoco (32)

  V těžké chvilce zastihli nedávno paparazzi představitelku Penny v seriálu Teorie velkého třesku Kaley Cuoco. Zrovna se totiž vracela z lekce jógy. Nejenže nebyla namalovaná, ale navíc z ní doslova stříkal pot.

  Nenalíčená Kaley Cuoco

 • 16.

  Eva Longoria (42)

  Unaveně poslední dobou působí i další seriálová herečka - Gabrielle ze Zoufalých manželek alias Eva Longoria. Není divu, čeká totiž svého prvního potomka. Těhotenství jí očividně dává velmi zabrat. Proto se rozhodla trochu se rozmazlovat a vydala se do salónu na manikúru a masáž krku. Na ulici se sice maskovala čepicí a slunečními brýlemi, ovšem vevnitř vše sundala a odhalila nenalíčenou tvář.

  Nenalíčená Eva Longoria

  Fotogalerie
  85 fotografií

Festival Karlovy Vary 2019

Hosté Kde hledat celebrity Brigáda Filmy Vstupenky

54. ročník MFF Karlovy Vary proběhne od 28. června do do 6. července.

S festivalem jsou tradičně spojené i velkolepé party plné hvězd. Hektický program a večírky se ale ne vždy obejdou bez trapasů.

O filmech na festivalu v Karlových Varech čtěte na webu Reflex.cz

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 3

beztedoprdele: I kráva kdyby se nalíčila by byla krásná o praseti ani nemluvím.Některé mají možna hezčí zadek než ksicht.

(04. 03. 2018 17:36)

simplify: Nic nového pod sluncem - nenalíčené a nezdokonalené od vizážistů vypadají jako všechny ostatní ženské bez makeupu - NORMÁLNĚ !!!

(04. 03. 2018 10:58)

Papulka:  Tak slečny,ženy,babičky jak vidíte jsme kolikrat hezčí než naše hvězdy,buďme rády,že jsme takové jake jsme,bez tuny líčidel,hodin ktere tráví na kosmetice,kadeřnictví a jiné.Jak vidíte všechno jeden velký klam.Pouze vyjimkou jsou těhotné,ty chvilemi září a chvílemi je každé z nas špatně,to se dá omluvit,ale jinak krása jako velká lež,trik.

(04. 03. 2018 10:52)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy