I když do očí bije hercův zarmoucený výraz a nechuť být ve společnosti, tak kvůli divákům, kteří do posledního místa zaplní hlediště, dokázal zapomenout na smrt synovce a svým komediantstvím vyvolat bouřlivé ovace a salvy smíchu.

Pavel Zedníček a Jana Paulová jsou hlavními hrdiny komedie Pro tebe cokoliv pražském divadle Kalich. Jejich několik komedií, které zde hrají, je vždy dopředu vyprodáno. A tak už pět dní po pohřbu synovce Jakuba (†27) stál na jevišti.

"Téměř s nikým nemluvil a nikdo se ho na nic neptal. Bylo zřejmé, že mu je velmi těžko, ale jako profesionál se vzchopil a odehrál to na výbornou. Pak rychle zmizel," tvrdí kolegové z divadla.

Jakub Zedníček zemřel na Nový rok, kdy poté, co havaroval se svým autem, vběhl do protisměru, kde ve velké rychlosti jela dodávka. Jeho četná zranění nebyla slučitelná se životem a herec jim na místě podlehl. Poslední rozloučení proběhlo 11. ledna. Nejprve v brněnském divadle pro kolegy a veřejnost, o pár hodin později v místním krematoriu jen pro rodinu a blízké pozůstalé. 

CELÝ ZÁZNAM: Emotivní pohřeb Jakuba Zedníčka (†27)! Písně Beatles, plačící kolegové i rodina!

Video
délka: 52:38

CELÝ ZÁZNAM: Emotivní pohřeb Jakuba Zedníčka (†27)! Písně Beatles, plačící kolegové i rodina! Aleš Brunclík

Fotogalerie
54 fotografií