Ze sexy krásek sněhové královny: Erbová, Langmannová či Kristelová s Řepkou! | Blesk.cz
24. březen 2019
Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Ze sexy krásek sněhové královny: Erbová, Langmannová či Kristelová s Řepkou!

/
 • Ze sexy krásek sněhové královny: Erbová, Langmannová či Kristelová s Řepkou!
  16. ledna 2018 ● 12:45
   

  Že letos na horách není sníh? Omyl! České krásky vyrazily nejen za hranice, ale třeba i do Krkonoš či na Praděd a zjistily, že je ho tam víc než dost. A podle předpovědí má v tomto týdnu vloček ještě pořádně připadnout!

 • 1.

  Na ostří nože

  Topmodelka Karolína Kurková (33) žije s manželem Archiem Drurym a syny Noahem (2) a Tobinem (8) v USA. Za zimou ale zavítala do Evropy. Vyrazila totiž do švýcarského střediska St. Moritz, které se rozkládá na břehu jezera. Místo lyží ale nasadila na nohy brusle a užívala si obří ledovou plochu. Včera se pak narychlo otočila doma v Česku.

   

  Karolína Kurková ve švýcarském zimním středisku St. Moritz

 • 2.

  Psí láska

  Zimní počasí miluje také nekorunovaná královna luxusu mezi modelkami Andrea Verešová (37). V nejnovějším luxusním modelu se vydala do Špindlerova Mlýna, kde vedle lyží ozkoušela i další zimní radovánky – třeba projížďku psím spřežením. Do pejsků plemena husky se modelka na místě zamilovala.

   

  Andrea Verešová se psím spřežením ve Špindlerově Mlýně

 • 3.

  Bez Řepky ani ránu

  Hory se rozhodla navštívit také moderátorka Kateřina Kristelová (38), která v poslední době neudělá krok bez svého fotbalisty Tomáše Řepky (44). Dvojice se vydala lyžovat do Harrachova v Krkonoších. Na lyže se opravdu těšili, na svahu prý byli už hodinu po příjezdu.

  VIDEO: Kristelová je s Řepkovými dětmi jedna ruka! Jak toho docílila?

  Video
  délka: 02:12
  1080p 720p 360p

  Kristelová je s Řepkovými dětmi jedna ruka! Jak toho docílila? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

  Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka na horách
   

 • 4.

  Instruktorka lyžování

  Teplou bundu, pořádné sněhule a chlupatou čepici na sebe oblékla také Řepkova exmanželka. S partou přátel učí svého syna lyžovat na Pradědu. „Teplý nápoj pro rodiče. Školkový lyžák opět tak, jak má být. Super parta, druhým rokem na Pradědu,“ pochlubila se modelka Vladďka Erbová (36).

  Vlaďka Erbová na horách
   

 • 5.

  Blonďatý Yetti

  Pohádkově zasněženou krajinu si nechtěla letos odepřít ani Česká Miss 2006 Renata Langmannová (30). S manželem Ondřejem Novotným (39) navštívila letovisko Merano 2000 v italských Alpách. „Ty zimní dovolený mají něco do sebe,“ rozplývá se na síti po pobytu v luxusním wellness hotelu.
   

  Renata Langmannová na horách

 • 6.

  Italská horalka

  Česká vicemiss 2009 Lucie Smatanová (31) už přes dva roky randí s italským stomatologem Gabrielem. Za ním se také modelka před nedávnem rozhodla odstěhovat do Milána. Není tedy divu, že na lyže se spolu vydali do pro Čechy už dost vzdáleného zimního střediska La Thuile v údolí Aosta (nedaleko Mont Blanku). 

  Lucie Smatanová s přítelem na horách

  Fotogalerie
  30 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 3

Brnooo: Kristelka s tou její nafouklou tlamou ke sexy kráska?

(16. 01. 2018 13:50)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy