Sice vypadá jako kráska, která umí tvrdě pracovat a má všecko pod palcem, vždycky tomu tak ale není. Občas má Klára Issová své dny. „Někdy to na mě padne, ale tím, že jsem v branži už tak dlouho a mnohokrát jsem zažila, jaké to je jít až na samotnou hranu, se z toho nehroutím. Vždy, když to začalo vypadat bledě, mi nějaká práce přistála, takže mám důvěru, že mě v tom vesmír nenechá a vždycky něco pošle,“ řekla v rozhovoru pro časopis Téma.

„Občas mám ještě dnes propady a pocity smutku nebo zoufalství – občas to na člověka prostě padne. V mládí jsem jich měla daleko víc,“ přiznala Klára s tím, že byla naprosto bez sebedůvěry a všem slepě věřila. To se ale naštěstí začalo časem měnit.

„Někdy v šestnácti jsem si uvědomila, že jsem spíš vážná než radostná a že bych s tím asi měla něco dělat, protože nechci žít po zbytek svého života ve smutku. Nejdřív jsem chodila k psychologovi, kde jsem řešila sebe, ale třeba i rozvod rodičů. Psychology jsem vyhledala několikrát za život,“ svěřila se Klára, která si jejich pomoc vychvalovala a nyní už se nemusí nazývat skokankou na špek.

VIDEO: Klára Issová točí filmy v zahraničí: Agenty má po celém světě! 

Video
délka: 02:30
1080p 720p 360p

Klára Issová točí filmy v zahraničí: Agenty má po celém světě! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
35 fotografií