21. říjen 2018
Svátek slaví Brigita, zítra Sabina

Dočasná adopce Dagmar Havlové: Kdo jí nahrazuje zesnulého manžela?

/
 • Dočasná adopce Dagmar Havlové! Kdo jí nahrazuje mrtvého manžela?
  3. ledna 2018 ● 15:42
   

  O tom, že je pes nejlepším přítelem člověka, ví své i některé dámy českého showbyznysu. Zatímco některé mají zatím jen jedno štěňátko, jiné už doma vítá celá smečka. Nový čtyřnohý přírůstek si nyní adoptovala i Dagmar Havlová (64). Ovšem jen dočasně...

 • 1.

  Alice Bendová (44)

  Herečce a moderátorce asi dvě děti nestačí, a tak jí doma společnost dělají hned tři psí mazlíčci. „Máme Fida a Mikyho z útulku. A pak Bigi, ta jediná má papíry,“ vyjmenovala Bendová, která by si nejraději pořídila ještě dalšího chlupáče. Ovšem proti tomu je její přítel Michal Topol (30). „Já mu na to odpověděla: To už je jedno, jestli čtyři, nebo šest, takže tak. Ale je dobře, že to koriguje,“ prozradila smířeně.

  Alice Bendová se svými pejsky

 • 2.

  Ornella Koktová (24)

  Svou rodinu před Vánoci rozšířila i manželka Josefa Kokty (60), když pořídila štěňátko zlatého retrívra. Pojmenovala ho Shadow podle jedné z psích postav ve filmu Neuvěřitelná cesta, a dokonce mu založila vlastní profil na Instagramu, který pravidelně plní jeho fotkami. Nejnovější hvězdu internetu už vzala Ornella dokonce i na hory. 

  Ornella Koktová si pořídila štěně zlatého retrívra.

 • 3.

  Dagmar Havlová (64)

  Po smrti milovaného manžela Václava Havla (†75) je jí věrnou společnicí fenka německého boxera Grace. Není divu, že ji bývalá první dáma rozmazluje.

  VIDEO: Dagmar Havlová dostala štěňátko a byla dojatá

  Video
  délka: 01:28.76
  480p 360p 240p

  Dagmar Havlová dostala štěňátko a byla dojatá Jan Jedlička, Hana Hoschlová

  „Dělám všechno, aby byla šťastná ona, a tím pádem i já,“ vysvětlila Havlová, která měla předloni před svátky o svou němou tvář velký strach, když ji pokousala doga. Přesto se teď může mazlit i se štěňátkem, kterého si na čas vzala k sobě.  „To štěňátko není moje, pouze ho dočasně hlídám,“ dodala Dagmar.

  Dagmar Havlová s fenkou Grace a adoptovaným štěňátkem

  Fotogalerie
  54 fotografií

1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy