Slavík nebyl v největším a nejluxusnějším evropském kasinu poprvé. Již léta patří k jeho největším hvězdám, vynechal jen období, kdy bojoval s rakovinou mízních uzlin. Vystoupení Karla Gotta si ten večer nenechalo ujít na dva tisíce hostů a sám zpěvák byl z jejich počtu nadšený.

„Koukám, že vás je tu hodně. Třeba vás bude příští rok ještě víc. Ať je to šťastný rok,“ pozdravil je roztančený Gott z jeviště. Naživo si zazpíval s Boom!Bandem Jiřího Dvořáka desítku největších hitů, včetně Lady Carneval, Pretty Woman či Včelky Máji. Kvůli velkému počtu hostů ze sousedního Německa své písně Gott zazpíval i v německé verzi. 

O výši honoráře pro naši pěveckou jedničku se dá spekulovat, ale podle informací Blesk.cz jde určitě o statisíce, zdroj z okolí majitele kasina dokonce hovoří o sedmimístné sumě. Což už se rovná přinejmenším milionu.

Karel Gott se během večera skvěle bavil i mimo jeviště. Ve společnosti návrháře Osmanyho Laffity a Michala Davida s jeho manželkou Marcelou popíjel pivo na zchlazení hrdla, s manželkou Ivanou Gottovou si pochutnali na kaviáru a nevynechal ani sklenku vychlazeného šampaňského, kterou si přiťukával s přítomnými hosty. Luxusní mejdan za odhadovaných 10 milionů korun se skutečně vyvedl podle mistrova gusta.

VIDEO: Takhle slavil Silvestra Karel Gott: Poslechněte si, co zpíval hostům luxusního kasina!

Video
délka: 02:30
1080p 720p 360p

Takhle slavil Silvestra Karel Gott: Poslechněte si, co zpíval hostům luxusního kasina! Karel Kopáč

Fotogalerie
67 fotografií