Když se v polovině prosince konalo finále reality show Farma, kde měli být všichni soutěžící, tak vnadná blondýnka chyběla. A to i přes smluvní podmínky se slovenskou televizí Markíza. Petra se totiž před třemi týdny zamilovala do bohatého Australana a odletěla za ním. A zřejmě vsadila na šťastnou kartu, protože 21. prosince na sociální síti oznámila, že kývla na žádost o ruku.

„Já jsem řekla dnes ano. Yes,“ napsala na Facebook Palusková, která v diskusi potvrdila, že se bude vdávat. A pokud je to tak, že její snoubenec je opravdu boháč, tak ji pokuta, kterou zřejmě za svou neúčast dostane, tolik nemrzí. V reality show Farma byla jednou ze soutěžících a playmate v sobě nezapřela. Účinkovala velmi spoře oděná. Buď jen v podprsence a sukýnce, nebo v tangách plnila farmářské úkoly. I když nebyla v superfinále, kde byli dva soutěžící Šimon a Míša, tak stejně televize vyžadovala, aby byli přítomni všichni soutěžící.

Útěky za zámožnými cizinci nejsou pro Petru nic nového. Už během studií na střední škole utekla za přítelem na Nový Zéland a díky tomu má jen základní vzdělání.

Video
délka: 03:53.03

Podívejte se, jak bydlí Playmate z Robinsonova ostrova! Thomas Kruchina, Lukáš Červený, hudba: hudebnibanka.cz / Michael J. Dowdle - Love Smiles

Fotogalerie
31 fotografií