"Víra, naděje, láska...Krásné Vánoce přejeme," popsala naprosto jasně a trefně své pocity Olga Menzelová, která je i se svými dcerami u lůžka manžela Jiřího Menzela, který se probudil z kómatu.

Na snímku, který Olga umístila na sociální síť je Jiří ležící v posteli a dcerky se k němu láskyplně vinou a drží ho za ruku! Oscarový režisér se navíc směje od ucha k uchu a vypadá to, že je vše na té nejlepší cestě k opětovnému zdraví!

Lékaři Menzelovi operovali hlavu kvůli infekci mozku, poté byl týdny držený v umělém spánku. „Konečně mu zabrala antibiotika a začíná se lepšit. Budou mu ale dělat další testy a vyšetření, zda došlo k poškození mozku,“ řekl Blesku dobře informovaný zdroj.

Video
délka: 01:43.15

Než upadl do komatu, stihl natočit poslední film! Menzelův Tlumočník má první ukázku! Bioscop

Režisér zkolaboval před měsícem po návratu ze služební cesty na Slovensko. Proto ihned po příjezdu putoval do Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích, kde lékaři hned druhý den přistoupili k akutní šestihodinové operaci hlavy! Důvod: infekční onemocnění mozku. První informace hovořily o tom, že potíže způsobil nespecifikovaný zánět. Podle dalších informací Blesku mělo jít o meningokoka, který způsobuje zánět mozkových blan. 

Lékaři se o slavného režiséra starali ve dne v noci a jak je vidět, jejich péče se vyplatila. Zajisté však za zlepšení Menzelova stavu může také energie, kterou mu posílali jeho starostliví fanoušci, kamarádi a rodina!

Fotogalerie
52 fotografií