Náš zdroj prozradil, že Paroubek bude mít dceru už pár dnů před Vánoci a v polovině Štědrého dne vrátí dceru zpět matce. „Dohoda mezi manželi je taková, že v odpoledních hodinách Jiří vrátí dceru Petře, která potom bude mít Ježíška s matkou,“ sdělil nám zdroj, který nechtěl být z pochopitelných důvodů jmenován. Manželé nežijí ve společné domácnosti od letošního ledna a potkávají se jen u soudu.

V polovině roku proběhlo první stání, ve kterém se řešil styk s dcerou. Petra požaduje dceru do své péče, Jiří by rád střídavou péči. Podle všeho půjde o běh na dlouhou trať a dokonce byla k soudu podána žádost o znalecké posudky v oboru psychologie na oba manžele. Další přelíčení ohledně dcery a rozvodu budou probíhat příští rok.

Zatímco Petra je po odchodu od manžela nezadaná, Jiří si brzy našel partnerku. S bývalou poslankyní ČSSD Gabrielou Kalábkovou (41) strávil v létě dovolenou a společně se ukázali na narozeninové party producenta Františka Janečka.

VIDEO: Jiří a Petra Paroubkovi před soudem kvůli Margaritě, přišla i ex Zuzana! Prozradila detaily!

Video
délka: 05:47.71
Video se připravuje ...

Jiří a Petra Paroubkovi před soudem kvůli Margaritě, přišla i ex Zuzana! Prozradila detaily! Lukáš Červený

Fotogalerie
46 fotografií

 

Ovšem během svátků se jako vzorní rodiče podělí o přítomnost své milované dcery Margaritky. „Letošní Vánoce si užiji v rodinném kruhu. Těším se na Štědrý den, kdy určitě nebudu sám. Budou to bezvadné vánoční svátky,“ řekl eXtra.cz bývalý premiér. Náš zdroj, který je blízký jeho stále ještě manželce, prozradil, že Paroubek bude mít dceru už pár dnů před Vánoci a v polovině Štědrého dne vrátí dceru zpět matce. „Dohoda mezi manželi je taková, že v odpoledních hodinách Jiří vrátí dceru Petře, která potom bude mít Ježíška s matkou,“ sdělil nám zdroj, který nechtěl být z pochopitelných důvodů jmenován. Manželé nežijí ve společné domácnosti od letošního ledna. Petra podala žádost o rozvod. V polovině roku proběhlo první stání, ve kterém se řešil styk s dcerou. Petra požaduje dceru do své péče, Jiří by rád střídavou péči. Podle všeho půjde o běh na dlouhou trať a dokonce byla k soudu podána žádost o znalecké posudky v oboru psychologie na oba manžely.

Zdroj: http://www.extra.cz/stedry-den-u-rozhadanych-paroubkovych-prozradili-jak-to-bude-s-dcerou