„Zhruba před měsícem jsem přestala hrát a teď už se v relativním klidu připravujeme na nejkrásnější svátky v roce,“ nechala se slyšet Martha na tiskové konferenci České televize, kam dorazila už s pořádným bříškem. Miminko, které v něm nosí, se má narodit ale až v novém roce. Už teď o sobě ale zřejmě dává vědět, jelikož herečka si břicho v jednu chvíli něžně hladila.

„Vánoce jsou každý rok u nás krásné, letos budou o to víc, že, jak bylo řečeno, se pomalu chystáme na další rodinný přírůstek, který by nám měl čáp nebo vrána přinést v březnu," vyprávěla nadšeně Issová, která už s manželem Davidem Ondříčkem (48) vychovává dceru Františku. 

Jestli se ale holčička dočká bratříčka či sestřičky, není zatím jasné. „Neptejte se na pohlaví miminka, protože ho nevíme ani my a ani to vědět nechceme," vmísil se do hovoru Ondříček. „Budeme šťastní, ať to bude kluk nebo holčička, necháme se překvapit stejně, jako když jsme čekali prvního potomka,“ dodal režisér a producent pyšně.

Posléze si dvojice zašla společně na jídlo do korejské restaurace. Snad si ale nastávající maminka nedala žádný velmi ostrý pokrm, kterými je korejská kuchyně proslulá. Pálivá jídla totiž můžou způsobit pálení žáhy, která ženy v těhotenství dokáže pořádně potrápit i tak. Navíc podle babských rad může silně kořeněné a ostré jídlo dokonce uspíšit porod.

VIDEO: Martha Issová ve Varech: Jsem věrná!

Video
délka: 01:38

Martha Issová: Jsem věrná! Nejdůležitější je najít to, co chcete! redakce Blesk

 

Fotogalerie
62 fotografií