Nikol Švantnerová (25), Monika Leová (26), Veronika Kašáková (28) či Kateřina Votavová (30). Tyto půvabné dámy spolu s dalšími modelkami předvedly v luxusním hotelu Aria na Malé Straně kolekci Alchymie, kterou má na svědomí návrhářka Natali Ruden. Nejedna dáma by se mezi takovými vysokými, štíhlými a mladými kráskami cítila nesvá.

Ne však herečka Dana Morávková, která neměla problém se s nimi dokonce setkat na stejném mole. Případný ostych si nepřipouštěla a na diváky se přívětivě usmívala.

Ačkoliv hvězda Ordinace nemohla modelky předčit výškou, i tak byla na přehlídce nepřehlédnutelná. Ostatně modely Natali Ruden mají zohledňovat osobnost nositelky, což Dana bez potíží předvedla. Kromě toho jí fialová barva kabátu, který mimo jiné vynesla, moc slušela.

V případě, že by ji přítomnost missek přece jen rozhodila, měla v publiku velkou oporu. Její fušování do modelingu si totiž nenechal ujít její manžel, skladatel a klavírista Petr Malásek (53). Soudě podle jeho výrazu byl s výkonem své choti nadmíru spokojen.

VIDEO: Morávková na pohřbu Doktora od jezera hrochů Šmída (†47): Doufala jsem, že to není pravda

Video
délka: 00:37.55

Morávková na pohřbu Doktora od jezera hrochů Šmída (†47): Doufala jsem, že to není pravda Jiří Čada, Jan Jedlička

Fotogalerie
78 fotografií