Vtěsnat zpěváky, zpěvačky a skupiny do šaten Hudebního divadla Karlín je kvůli omezené kapacitě téměř nemožné. Proto také musí sdílet společné zázemí i dva interpreti. To ovšem neplatí pro Lucii Bílou.

„Pokaždé má přání, aby měla šatnu jen pro sebe, a to je jí také vždy splněno,“ prozradil Nedělnímu Blesku dobře informovaný zdroj z týmu, který galavečer připravuje. Několikanásobné slavice Lucie Vondráčková (37) nebo Ewa Farna (24) přitom musí mít jedno společné zázemí.

To, že je hvězda první velikosti, potvrdila sama zpěvačka. Nejen získáním v pořadí už dvacátého Slavíka i toho absolutního, ale také šperky. Speciálně pro slavnostní večer pro ni byly přivezeny klenoty značky Gismondy v hodnotě přes 30 milionů korun. Na jejich výrobu bylo třeba 600 hodin práce deseti šperkařů. „Baví mě, že mě kvůli tomu doprovází pětičlenná ochranka. Připadám si v nich jako princezna,“ smála se.

Jistého druhu hvězdné manýry ukázala také Lucie Vondráčková, která se pravidelně v anketě umisťuje na druhém místě, spadla letos na příčku bronzovou. Ačkolik žije už dlouhá léta s rodinou v Kanadě, každoročně do Česka v době Slavíků přijíždí. Náhoda? Vzhledem k tomu, že na vyhlašování chodí a vždy všem děkuje, nejspíš ne. O to víc překapilo, jak se před letošním vyhlašování o anketě posměšně vyjádřila. Více čtěte zde>>

Fotogalerie: ČESKÝ SLAVÍK 2017: CO JSTE V TELEVIZI …
161 fotografií

Fotogalerie
21 fotografií