Partnerka herce Pavla Lišky (46), s nímž má dcery Ronju (2) a Riku (8 měsíců), radikálně změnila svůj vzhled. Nejprve změnila barvu vlasů ze špinavé blond na platinovou. Dlouho si ale světlé kštice neužila. Kvůli novému klipu k písni Po válce ji totiž shodila.

„Měla jsem si kvůli té práci ostříhat vlasy a najednou vše začalo sedět na Válku, a tak jsme natáčení změnili,“ uvedla pro IDNES.cz Poláková, která již dříve zabodovala písněmi Kráva a Nafrněná. Zda se jí to povede i s novou baladou, je zatím ve hvězdách. Ale do natáčení dala zpěvačka a herečka všechno.

VIDEO: Originální klip k novému singlu Báry Polákové, v němž si ostříhala vlasy!

„Tu původní práci jsem nakonec zrušila, takže už nebylo nutné si vlasy ostříhat, ale ono to tam tak moc sedělo, že jsem se nakonec rozhodla, že to udělám přímo v záběru. Bylo to hodně náročný, protože jsem na to měla jen jeden pokus,“ vysvětlovala Bára, která si na hlavě vytvořila poměrně zvláštní sestřih, kterým mohla někomu připomínat svou zahraniční kolegyni Pink (38). Později ale účes zřejmě přenechala odborníkům a nechala si ho zarovnat.

Kromě stříhání kadeří se Poláková potýkala ještě s dalším problémem. Videoklip se totiž odvíjí pozpátku, a tak se zpěvačka učila celý text naopak. „Když obrátíte písničku pozpátku, ztratí se rytmus, na který jsme běžně zvyklí. Nejnáročnější je zapamatovat si pauzy mezi slovy,“ stěžovala si hvězda filmů Instalatér z Tuchlovic či Láska je láska.

VIDEO: Bára Poláková díky Nafrněné vyhrála cenu Anděl a porazila i Farnou. Jak spolu vycházejí?

Video
Video se připravuje ...

Nafrněná vítězka Bára Poláková: S Farnou jsme kámošky. Myslím. Petr Soukup, Markéta Reinischová

 

Fotogalerie
62 fotografií