Eva již dříve pro Nedělní Blesk potvrdila, že o zatčení Kuby slyšela. „Ano, vím o tom,“ uvedla s tím, že ji to velmi mrzí, i když se s expřítelem už dlouhou dobu neviděla. „To není příjemná situace pro nikoho a nás z minulosti pojí přátelské vztahy,“ doplnila.

I když ale s podnikatelem žili jen kousek od sebe v Jesenici u Prahy, kráska prý má o případu jen kusé informace a teď přemítá, jak to asi s podnikatelem je. „Jesenice je ale jako takové Hoštice. Když se něco dozvím, může to být výmysl. Nemůžu dávat na to, co se doslechnu,“ prozradila webu Expres.cz.

Neví tak, zda byl její bývalý zadržen jen na hodinu, či na delší dobu. „I kdybych situaci chtěla sledovat, nemám možnost. Nejsem totiž v kontaktu s nikým z jeho okolí,“ postěžovala si Perkausová, která s Kubou žila dva roky a „přebrala“ ho své nevlastní sestře Monice, s níž byl muž ženatý a měl s ní dvě děti. „Dá se říct, že se spolu nebavíme. Nestýkáme se léta,“ promluvila o vztahu se sestrou Eva.

Ta nyní řeší velmi ožehavou otázku. Zda expartnera v případě, že ho nakonec odsoudí, navštíví za mřížemi. „Vím, že když je někdo ve vězení, je rád za každou návštěvu a kontakt s vnějším světem, protože je tam odkázaný jenom na to, jestli za ním někdo přijde, nebo mu přijde dopis,“ přiznala s tím, že o tom hodně přemýšlela.

VIDEO: Eva Perkausová prozradila, co by chtěla vyzkoušet v sexu!

Video
Video se připravuje ...

Eva Perkausová prozradila, co by chtěla vyzkoušet v sexu! David Turek, Lukáš Červený, hudba: hudebnibanka.cz/Searle, Daniel Dove - Fresh Love

Nakonec se rozhodla jejich kontakt žádným způsobem neobnovovat. „Ale s ohledem na to, že vím, jak je tato kauza sledovaná, a tuším, že by moje návštěva rozbouřila hned mnoho otázek, rozhodla jsem se, že bych mu nenapsala ani dopis. Je mi to líto, protože bych ho ráda nějak pozdravila, ale netroufám si,“ objasnila moderátorka a modelka pyšnící se přírodními pětkami.

Přitom v době, kdy s majitelem restaurace v Jesenici žila, si prý žádných podezřelých záležitostí nevšimla. „Když jsem se ho na něco zeptala, buď mi všechna moje podezření vyvrátil, nebo se o tom nechtěl bavit,“ popsala s tím, že se ale radši na nic bližšího neptala. „Dneska vím, že jsem dobře udělala,“ dodala s úlevou pro Expres Perkausová.

Fotogalerie
59 fotografií