Slavík nyní prožívá velmi smutné chvíle a snaží se vyrovnat se ztrátou dlouholetého kamaráda Karla Štědrého. „Odešel jeden z mých nejbližších. Skvělý kolega a rodinný přítel, se kterým jsem prožil podstatnou část svého života,“ smutnil v úterý prostřednictvím sociálních sítí Gott. „Jeho smrt je pro mne velmi bolestná,“ přiznal mimo jiné v tklivém vyjádření.

Úsměv na tváři mu ale o den později vrátila Dasha (36), které Karel dorazil do La Fabriky pokřtít novou sólovou desku s názvem Konečně. Když na akci ve středu večer dorazil, bylo na něm poznat, že není zcela ve své kůži.

Stačilo ale pár minut po boku půvabné zpěvačky s výjimečným hlasem, aby roztál a uvolnil se. Nejenže Gott hýřil úsměvy, ale když si stoupl na pódium a vzal do ruky mikrofon, začal svými slovy bavit i ostatní v čele se samotnou Dashou. Ta se smála tak, že jí v jednom okamžiku vytryskly i slzy.

„S Dashou se známe dlouho a často spolupracujeme. Poznali jsme se před řadou let, kdy ona vystupovala na Zlíntalentu a vyhrála, a už tehdy jsem si říkal, že je to velikánský talent a pěvecký příslib do budoucnosti,“ složil své kolegyni poklonu Karel. „A teď konečně vydala cédéčko s trefným názvem Konečně. Je to skvělá zpěvačka, moc jí přeji, aby ve své práci, kterou dělá velice dobře, pokračovala. A abychom třeba spolu natočili duet,“ dodal.

Bylo jasné, že slavnostního křtu se účastnil velice rád. Navíc svou účast přislíbil již před časem, a nechtěl se tak omlouvat, i když by takový krok jistě všichni pochopili vzhledem k jeho smutku. Ostatně jednu akci již tento týden zrušil. Původně měl být čestným hostem prestižního udílení Řádu Vavřínu, ovšem v pondělí se prostřednictvím mluvčí Anety Stoltzové náhle omluvil. Skoro jako by tušil, že v úterý ráno přijde tragická zpráva o skonu Štědrého.

VIDEO: Tohle byly poslední narozeniny Karla Štědrého (†80)! Zazpívali mu všichni jeho přátelé, včetně Gotta.

Video
Video se připravuje ...

Tohle byly poslední narozeniny Karla Štědrého (†80)! Zazpívali mu všichni jeho přátelé! Jan Hájek

 

 

Fotogalerie
73 fotografií