Slavík nyní prožívá velmi smutné chvíle a snaží se vyrovnat se ztrátou dlouholetého kamaráda Karla Štědrého. „Odešel jeden z mých nejbližších. Skvělý kolega a rodinný přítel, se kterým jsem prožil podstatnou část svého života,“ smutnil v úterý prostřednictvím sociálních sítí Gott. „Jeho smrt je pro mne velmi bolestná,“ přiznal mimo jiné v tklivém vyjádření.

Úsměv na tváři mu ale o den později vrátila Dasha (36), které Karel dorazil do La Fabriky pokřtít novou sólovou desku s názvem Konečně. Když na akci ve středu večer dorazil, bylo na něm poznat, že není zcela ve své kůži.

Stačilo ale pár minut po boku půvabné zpěvačky s výjimečným hlasem, aby roztál a uvolnil se. Nejenže Gott hýřil úsměvy, ale když si stoupl na pódium a vzal do ruky mikrofon, začal svými slovy bavit i ostatní v čele se samotnou Dashou. Ta se smála tak, že jí v jednom okamžiku vytryskly i slzy.

„S Dashou se známe dlouho a často spolupracujeme. Poznali jsme se před řadou let, kdy ona vystupovala na Zlíntalentu a vyhrála, a už tehdy jsem si říkal, že je to velikánský talent a pěvecký příslib do budoucnosti,“ složil své kolegyni poklonu Karel. „A teď konečně vydala cédéčko s trefným názvem Konečně. Je to skvělá zpěvačka, moc jí přeji, aby ve své práci, kterou dělá velice dobře, pokračovala. A abychom třeba spolu natočili duet,“ dodal.

Bylo jasné, že slavnostního křtu se účastnil velice rád. Navíc svou účast přislíbil již před časem, a nechtěl se tak omlouvat, i když by takový krok jistě všichni pochopili vzhledem k jeho smutku. Ostatně jednu akci již tento týden zrušil. Původně měl být čestným hostem prestižního udílení Řádu Vavřínu, ovšem v pondělí se prostřednictvím mluvčí Anety Stoltzové náhle omluvil. Skoro jako by tušil, že v úterý ráno přijde tragická zpráva o skonu Štědrého.

VIDEO: Tohle byly poslední narozeniny Karla Štědrého (†80)! Zazpívali mu všichni jeho přátelé, včetně Gotta.

Video
délka: 00:52.20
Video se připravuje ...

Tohle byly poslední narozeniny Karla Štědrého (†80)! Zazpívali mu všichni jeho přátelé! Jan Hájek

 

 

Fotogalerie
73 fotografií