„Važte si každé chvíle, kterou můžete strávit po boku milovaných a nejbližších osob ve vašem životě. Ať už je to partnerka, rodina nebo blízcí přátelé. Strašně ten čas letí. A já děkuji za to, že mám tak skvělou manželku, na kterou se můžu ve všem spolehnout,“ pochlubil se David na sociální síti.

Manželství si hýčkal od začátku, přesto prošlo pár krizemi. „Říká se, že se objevují jednou za sedm let, a opravdu to tak vychází. My měli dvě nebo tři období, kdy všechno úplně neklapalo, jak mělo, ale tím si člověk musí projít a pak se dokázat domluvit a vztah zase nastartovat,“ míní ovšem Michal.

Krize, jak už to bývá, občas vyústily v nevěru a hudebník se k nim Marcele dokonce i přiznal. „Nebudu to rozebírat do detailu, jak to bylo s nevěrou, ale myslím, že to našemu vztahu dokonce prospělo, nebo alespoň mně... Otevřelo mi to oči,“ řekl deníku Aha! David. „Uvědomil jsem si, co v Marcele jako svojí ženě mám. A za nic na světě bych ji nevyměnil,“ má jasno.

VIDEO: Michal David: V manželství jsem věrný nebyl! Ale nikdy bych neměl sex s kolegyní

Video
délka: 09:08
1080p 720p 480p 360p 240p

Michal David: V manželství jsem věrný nebyl! Ale nikdy bych neměl sex s kolegyní Blesk TV

Největší zkouška: Smrt milované dcery

Potkali se v roce 1984, kdy oba slavili úspěchy. Michal měl za sebou několik alb a Marcela byla známou tenistkou. Brali se 5. listopadu 1987 na Vyšehradě a svatební hostina proběhla v Národním divadle.

Za dobu manželství je nejvíc zasáhla smrt dcery Míši, která v 10 letech podlehla leukémii. Upnuli se na dceru Kláru (28) a jejího syna Sebastiana (7).

VIDEO: Náhradní tatínek Michal David: „Synovnuk“ Sebík jde na kanadskou školu!

Video
délka: 01:49
1080p 720p 480p 360p 240p

Náhradní tatínek Michal David: „Synovnuk“ Sebík jde na kanadskou školu! Eliška Vinterová, Jan Jedlička

Fotogalerie
47 fotografií