Slovenskou divu již delší dobu trápily nesnesitelné bolesti kvůli kyčelnímu kloubu. Se svým trápením se svěřila už na Česko-Slovenském plese. Tam sice tančila, záhy poté ale skončila v nemocnici, kde jí vadný kloub museli lékaři vyměnit. Zatímco se na nemocničním lůžku zotavovala, zazvonil jí telefon s nečekanou nabídkou na účast v slovenské verzi show Pevnost Boyard.

„Bylo to až komické. Myslela jsem si, že někdo má dost drsný humor. Ale když jsem si telefonát vyslechla, byla jsem nadšená.“ Bylo však nemyslitelné, že by se ze špitálu vypravila rovnou do Francie na natáčení. „Čekala mě však ještě dlouhá léčba, takže jsem nemohla účast ihned slíbit,“ uvedla zpěvačka pro časopis Šarm.

Poprosila tedy produkci o odklad s tím, že si za čas znovu zavolají a dohodnou se, zda už je Sklovská dostatečně ve formě. Za měsíc si plácli a Sisa začala balit kufry. Kdyby byl její manžel Juraj Lelkes (66) doma, možná by ji býval zadržel. Jenže byl v té době zrovna v zahraničí. „Samozřejmě že jsem mu to už říkala, ale poslouchal mě jedním uchem dovnitř a druhým ven. Takže když jsem mu povídala, že se mineme, ptal se, kam jedu.“

Zatímco ona se už nemohla dočkat, jejímu choti se nápad ani trochu nelíbil. „Zdůraznila jsem – přece na Boyard! Byl v šoku, jestli mi už úplně přeskočilo a proč riskuji?!“ Snažil se jí to různě vymlouvat, ale marně. „Já jsem byla rozhodnutá,“ řekla odhodlaně.

Ostatně všichni soutěžící jsou kvůli hrozícím nebezpečím ve známé pevnosti pojištění. Sisa si navíc dopředu zajistila, aby se jí během plnění úkolů nemohlo stát nic, co by její čerstvě operovanou nohu mohlo zhoršit. „Já jsem měla ve smlouvě zakotvené ještě i to, že mi nesmí dát skákání bungee jumpingu ani disciplíny, kde bych mohla spadnout z výšky na tvrdší plochu. To by mi mohlo velmi ublížit.“

Žádné výšky ji tak nakonec nečekaly, přesto neměla nouzi o dramatické zážitky. Za úkol totiž dostala skočit do kádě plné ledu. „Nebylo to příjemné, ale horší bylo, že jsem se měla procpat úzkou rourou. Jelikož jsem vysoká, nebylo to jednoduché. No hlavně se o mě všichni báli, jestli mi to na mokré zemi neuklouzne,“ dodala pro Šarm Sklovská, jejíž hrdinské kousky by měla televize Markíza odvysílat tento týden.

VIDEO: Sisa Sklovská prozradila, proč nikdy neměla děti? Má 4 snubní prsteny, ale...

Video
délka: 05:25

Sisa Sklovská: Proč jsem nikdy neměla děti? Mám 4 snubní prsteny, ale... Markéta Reinischová, Jan Jedlička

 

Fotogalerie
37 fotografií