První vicemiss ČR 1998 našla před lety svůj druhý domov v Itálii, kde s tamějším fotbalovým reprezentantem Gianluigim Buffonem (39) zplodila dva syny a posléze se za něj i provdala. Již před třemi lety se však jejich vztah rozpadl, i když na definitivní tečku v podobě rozvodu zatím stále nedošlo.

Jak si modelka a herečka již dříve postěžovala, v Itálii jsou rozvody na dlouhé lokte a musí jim předcházet dlouhé odloučení manželů. Některá italská média sice spekulovala, že k finálnímu stání mělo dojít právě letos v září. Shodou okolností zhruba ve stejnou dobu Šeredová na sociálních sítích zveřejnila fotku s obřím prstenem na ruce, jako by se snad již stihla znovu zasnoubit.

VIDEO: Alena Šeredová má stále na krku nevěrného manžela! Rozvod jen tak nebude

Video
délka: 02:52.44

Alena Šeredová má stále na krku nevěrného manžela! Rozvod jen tak nebude. Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Sama Alena teď prozradila, co je na tom pravdy. „Nejsem rozvedená a tím pádem ani zasnoubená,“ odhalila pro iDnes.cz s tím, že krásný šperk navíc nebyl ani její. „Na Instagramu jsem měla fotku s prstenem a náramkem, ale ty byly zapůjčené od jedné známé italské firmy na důležitý charitativní večer.“

Zřejmě si tak brunetka, které prý kvůli nesprávné výšce o fous utekla role Bond Girl, bude muset přece jen počkat. Jistě by ocenila, kdyby její manželství bylo konečně oficiálně u konce. Vždyť oba bývalí partneři si již zařídili život po svém, bouřlivák Buffon si již stihl pořídit dalšího potomka s italskou televizní hvězdou a Šeredová je zase již nějakou dobou partnerkou dědice italské automobilky Fiat Alessandra Nasiho (43).

Zatímco v milostném životě je tak u ní zatím všechno při starém, její kariéra je plná úspěchů. Kromě modelingu se věnuje i herectví, a to jak u nás, tak v Itálii. „Celkem jsem natočila už pět filmů, z toho pět v hlavní roli. Snímky šly ale do italských kin,“ uvedla pro iDnes.cz Alena, kterou si Italové doslova zamilovali.

VIDEO: Modelka Alena Šeredová promluvila o těhotenství!

Video
délka: 01:16.82

Modelka Alena Šeredová promluvila o těhotenství! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Během nedávné cesty do vlasti si střihla také roli v seriálu Kapitán Exner, ovšem už nestihla předabovat špatně ozvučené scény, a tak jí hlas propůjčila Anna Remková (37), manželka Ondřeje Brouska (36).

Fotogalerie
52 fotografií