První vicemiss České republiky 1998, která se probojovala i do Miss World a skončila na čtvrtém místě, již před lety zakotvila v Itálii. Tamní obyvatelé si ji dočista zamilovali a tak trochu si krásku přivlastnili.

Dokonce i na sociálních sítích tak její fotky komentují spíše Italové a skládají jí například takové poklony: „Jsi nejkrásnější“ či „Jaká úžasná bytost“. Vždycky se ale najde nějaký rýpal. V tomto případě se jednalo o uživatele, který měl dojem, že modelka na jednom ze snímků odhalila rozkrok.

„Jsou vidět chlupy,“ stálo v komentáři, který narážel na intimní partie. Alena, která byla zachycena, jak dost rozkročená stojí v těsných džínových kraťasech, ovšem rázem vše uvedla na pravou míru. „Popravdě jsou to kalhotky,“ odpověděla stručně Šeredová, kterou posléze ostatní podpořili.

Někteří fanoušci jí pak pochválili i úsměv a domnívali se, že teď brunetka vypadá konečně šťastná. Těžko říct, jestli si teď její bývalý manžel nedrbe hlavu, že ji opustil. Otec jejích dvou synů Louise Thomase (9) a Davida Lee (7), fotbalista Gianluigi Buffon (39) se s ní totiž před třemi lety rozvedl kvůli italské moderátorce Ilarii D'Amico (43).

VIDEO: Alena Šeredová prozradila, jak je na tom finančně. Kolik jí dává exmanžel?

Video
délka: 02:27.35

Alena Šeredová: Jak jsem na tom s penězi? A kolik mi dává Gigi? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

 

Fotogalerie
37 fotografií