Slovenskou herečku Vacvalovou jsme před časem mohli vídat v Ordinaci v růžové zahradě 2 coby pacientku i milenku doktora Kováře v podání Martina Stránského (47). Tam se sice ukázala ve spodním prádle, poslední dobou ale své křivky začala ukazovat s větší pravidelností.

Posledních pár dní totiž trávila na Turecké riviéře a pobyt v populární dovolenkové destinaci si užívala plnými doušky. Svědčí o tom i fotky, které kráska zveřejnila na sociálních sítích. Svou dokonalou postavu zde v plavkách vystavila hned několikrát a v různých polohách.

Když pak přišel čas se s teplými kraji rozloučit a vrátit se do pošmourné domoviny, vyšpulila do objektivu dokonce zadeček. „Bye bye,“ připsala k fotce na Instagram a dávala tak pohodovým chvílím sbohem.

I když by se ale mohlo zdát, že se snad celou dobu jen válela u vody, není to tak. „Za poslední týden jsem běhala při východu slunce každý den. Mám pocit, jako by mi narostla křídla. A o co lehčí jsou moje nohy, o to lehčí je moje hlava,“ svěřila se Vacvalová, která se kromě herectví a moderování věnuje také módě a ušila už róbu dokonce i bývalé první dámě Dagmar Havlové (64).

„Ok, teď už ty kraťasy fakt ukládám na dno skříně,“ dodala sklesle na znamení toho, že léto je již nenávratně pryč. Prdelku tak bude moci vystavovat zřejmě zase až za rok.

VIDEO: Lenka Vacvalová z Ordinace: Romantika neexistuje!

Video
délka: 02:52.76
Video se připravuje ...

Lenka Vacvalová (23) z Ordinace: Romantika neexistuje! Adam Rut, Marie Barvínková

 

Fotogalerie
45 fotografií