Autoři a interpreti mají možnost svou píseň přihlásit do 17. listopadu. Do nového ročníku soutěže může být přihlášena skladba, která nebyla na jakékoli platformě zveřejněna před 1. zářím 2017 a není delší než tři minuty. Hlásit se mohou skladatelé a interpreti z Česka i ze zahraničí – jedinou podmínkou je, aby alespoň jeden z hlavních vokalistů byl Čech.

„Letos přislíbili účast Dasha, Thom Artway, Mikolas Josef, Markéta Konvičková, Pavel Callta, Elis Mráz, Yanna, Mariana Prachařová, Annabelle nebo třeba kapely Doctor Victor, Eddie Stoilow a další. Vítězný interpret či kapela dostanou maximální péči, v rámci níž se chceme nejvíce soustředit na podobu pódiového vystoupení, kterou plánujeme celou připravit v Čechách a přivést do Portugalska,“ prozrazuje pověřený kreativní producent projektu Jan Potměšil.

Mně i Vaškovi přibyla spousta fanoušků ze všech zemí světa, kteří sledují naše sociální sítě. Už proto je účast na Eurovizi super. Když tam vystupuje někdo, koho lidé úplně neznají, jako v posledním ročníku byla Martina Bárta, tak to je pro něj, jako pro začátečníka, úplná bomba,“ vysvětluje zpěvačka Marta Jandová, která Českou republiku reprezentovala před dvěma roky ve Vídni společně s Václavem Noidem Bártou.

VIDEO: Mariana Prachařová prozradila, za co nemá ráda mámu a kdy se na ni vykašlal brácha

Video
délka: 03:29.02
Video se připravuje ...

Mariana Prachařová prozradila, za co nemá ráda mámu a kdy se na ni vykašlal brácha Adriana Krátká

Fotogalerie
26 fotografií