Na křtu se objevil bez manželky Jany Hlaváčové (79), která trpí Parkinsonovou chorobou a samotnému mu nebylo do zpěvu. Navíc se na jeho tváři podepsaly nesčetné zdravotní problémy jako rakovina, ztráta ledviny, artróza, infarkt a v neposlední řadě vředy na dvanácterníku.

Byl bílý, výrazně pohublý a v očích mu chyběla jiskra. Jakmile se ale dostal do společnosti žen a krásných hereček, pookřál. Ujala se ho Jana Preissová (69) s Eliškou Balzerovou(68). Hladily ho po tváři a herci se hned vytvořil úsměv na tváři.

Aby také ne, kromě těchto kolegyň se setkal s řadou známých tváří. Zdravil se i s manželkou Petra Kostky (79) Carmen Mayerovou (67), která se pochlubila novou a slušivou barvou vlasů. Na křtu pochopitelně nechyběl syn Dany Medřické Václav Vydra (61) s manželkou Janou Bouškovou (63), Munzara rozesmála Martina Hudečková (53), kterou doprovodil manžel Juraj Herz (83).

Mezi známými tvářemi byl i Josef Somr (83), který si pochutnával na červeném víně, Bára Hrzánová (53), která si naopak dopřávala pivo a sklenkou sektu nepohrdl Ladislav Trojan (85).

Jana Hlaváčová po dlouhé době ve společnosti:

Video
Video se připravuje ...

Jana Hlaváčová po dlouhé době ve společnosti Jan Jedlička, Markéta Reinischová, ukázky: YouTube

Munzar a Hlaváčová převzali medaile:

Video
Video se připravuje ...

Munzar a Hlaváčová převzali medaile. Infobiro.tv

Fotogalerie
24 fotografií