„Zbavena korunky, je na čase vzít čáru,“ připsala Bezděková na Instagram k fotce z letiště a pochlubila se i cílovou destinací. Zamířila totiž do Lisabonu v Portugalsku. Navíc jen pár hodin poté, co se zúčastnila finále soutěže Česká Miss, kde vítězstvím Michaely Habáňové ze Zlína skončila Andreina vláda.

„Co vám budu povídat, těch pocitů, které se ve mně včerejší večer mísily, bylo nesčetně. Rekapitulovala jsem své kralování od prvního rozhovoru (na který přísahám, že se nikdy nepodívám) přes všechny velkolepé události, kterých jsme měly možnost se zúčastnit, až po světovou soutěž, kterou považuji za naprostý hřeb téhle životní etapy,“ svěřovala se svým příznivcům na sociální síti s dojmy hnědovláska, která si nedlouho po svém vítězství v soutěži nechala operativně upravit nos.

„Vždycky tvrdím, že všechno se děje z nějakého důvodu, a já mám pocit, že až nyní jsem byla připravena předat svůj titul dál. (Proto ten půlroční odklad),“ smála se modelka a narážela na fakt, že pod vedením nových majitelů Evy Čerešňákové a Martina Ditmara soutěž provází problémy a finále letošního ročníku se tak konalo až 23. září, zatímco obvykle se missky volí někdy kolem dubna.

Jak už se Bezděková nechala dříve slyšet, vůbec jí průtahy nevadily. „Jsem nejdéle vládnoucí Česká Miss,“ uvedla pro IDNES.cz s tím, že tuto poctu už jí nikdo neodpáře.

Na sociální síti také promluvila o tom, co si myslí o letošní nejkrásnější dívce. Ačkoliv volbu mnozí kritizují a vítězce vyčítají výrazné „brežněvovské“ obočí, Andrea tento názor nesdílí. „Ještě víc mě ale hřeje fakt, že korunka přistála na hlavě té nejsprávnější. Hodně štěstí, krásko,“ napsala totiž na sociální síť na adresu své nástupkyně.

VIDEO: Andrea dříve vysvětlovala, proč nemá přítele...

Video
Video se připravuje ...

Andrea Bezděková: Je krásná, milá, ale chlapa nemá! Kde se stala chyba? Markéta Reinischová

Fotogalerie
75 fotografií