Novopečená maminka má za sebou pověstných prvních šest týdnů po porodu, přesto nemá dojem, že se teď něco změní. Povídačkám o tom, že nyní bude vše zalité sluncem, se tak jen vysmívá.

„Probudila mě vůně čerstvejch waflí, já vyspinkaná do štíbrova jsem vklouzla do pantoflíčků s bambulkama a vydala se do kuchyně, kde na mě u stolu čekal můj chlapec se synem, oba klidný a spokojený, všude čisto, naklizeno, kolem poletovali dva kolibříci a někde v dáli jako bych slyšela znít zase tu starou známou Oh happy day,“ vykreslila na sociální síti ideální ráno Štíbrová a přidala třešinku na dortu v podobě Karla Voříška (53) s košem čerstvého a jednosměrnou letenkou na Tahiti.

„Takhle to holky přesně vypadá, když vám skončí šestinedělí. Víte, jak vám každej vždycky říkal, že až skončí šestinedělí, tak si to všecko sedne, bude to fakt jako mávnutím proutku úplně jiný, přímo skvělý, FAKT!“ ironizuje představitelka Karolíny z Pojišťovny štěstí.

„Dobrý, jdu si za mohutného řevu (nás obou) převlíct to poblitý triko, někde tu mám čistý, ale přes ty pytle pod očima nevidím,“ napsala dál na Facebooku, jak péče o miminko doopravdy probíhá.

„Na cestě je navíc spoustu nebezpečenství, nezakopnout o houpátko, bacha na ty plíny na zemi, svině klouzavý, haha, dudlík v lednici, no nekecej, co jsme se tě nahledali…,“ dodává s humorem sobě vlastním Nikol, které už očividně schází natáčení parodických videí 3 v 1 s Martinou Pártlovou (38) a Veronikou Arichtevou(31).

V komentářích pak Štíbrová zachází ještě dál, když se na známé a fanoušky obrací s dotazem: „Nevíte někdo rozměry babyboxu?“ Rázem jde ale s pravdou ven, když přiznává, že by svého broučka nikdy neodložila. „Ale je to láska samozřejmě. Nedám,“ doplnila herečka k nejnovější fotce malého Mathiase.

VIDEO: Těhotná Nikol Štíbrová: Těsně před porodem do studia? Kvůli ‚děvce‘!

Video
délka: 01:12.11

Těhotná Nikol Štíbrová: Těsně do porodu v dabingovém studiu! Kvůli „děvce“! Petr Macek, Jan Jedlička

Fotogalerie
40 fotografií